Про сьогоднішніх керівників не йдеться: Замість Труби буде новий директор ДБР

Невідкладно буде створена нова конкурсна комісія. І вона, як визначено законом, протягом 90 днів має обрати нового директора.

Трубу однозначно замінять. Фото: Укрінформ.

Обиратимуть нового директора Державного бюро розслідувань. Про це у кулуарах сказав нардеп від "Слуги народу", голова комітету з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський, передають Патріоти України.

"Міняється статус цього правоохоронного органу з іншим набором повноважень. Заступники фактично формуються самим директором. Потрібно обирати нового директора. Тому невідкладно буде створена нова конкурсна комісія. І вона, як визначено законом, протягом 90 днів має обрати нового директора", - сказав "слуга народу".

"Протягом 5 днів з дня набрання чинності цим законом, президент має призначити тимчасово виконуючого обов'язки. Зрозуміло, що це буде не більше ніж на три місяці на час проведення конкурсу. Про персоналії має сказати сам президент. Думаю, що не йдеться про сьогоднішніх керівників. Це має бути людина з досвідом і розумінням в роботі правоохоронних органів", - продовжив нардеп.

"Якщо буде обраний кандидат, який не буде відповідати загальноприйнятим критеріям про доброчесність, професійність, попередню свою історію майнову, звичайно міжнародники ніколи не визнають цього конкурсу. Тому в інтересах усіх учасників конкурсної комісії обрати доброчесну людину", - додав Монастирський.

Джерело: Gazeta.ua

ХАМАС потужно атакував центральний і південний Ізраїль, люди в паніці тікають у сховища (відео)

неділя, 16 травень 2021, 9:30

В неділю, 16 травня, палестинський рух ХАМАС випустив шквал ракет по центральному і південному Ізраїлю. Місцеве населення перебувають у сховищах, захищаючись від ракет, передають Патріоти України. Водночас ізраїльська армія змогла перехопити більшість...

"Еще один бессмысленный "золотой батон" вдобавок к Януковичу и его шайке без надобности": У Роcії пояснили, чому Путін не кинеться рятувати кума Медведчука

неділя, 16 травень 2021, 9:12

"Путин печалится по поводу своего кума Медведчука. На главу политсовета "Оппозиционной платформы - За жизнь" и его соратника Козака в Украине завели уголовку по подозрению в госизмене и расхищении национальных ресурсов в Крыму. Козак своевременно уехал...