
Завершено спецрозслідування щодо колишніх українських суддів, яких підозрюють у державній зраді. Про це повідомляє прокуратура АР Крим і міста Севастополя, передають Патріоти України.
Зазначається, що після окупації півострова російськими військовими п'ять суддів зрадили присязі і перейшли працювати в незаконно створені окупаційні суди.
Обвинувачені влаштувалися у Верховний суд Республіки Крим, Апеляційний суд Республіки Крим і Севастопольський міський суд Республіки Крим. Вони надавали допомогу росіянам під час переходу судової системи України, що діяла в Криму до окупації, на правосуддя за законодавством РФ, чим сприяли встановленню та зміцненню окупаційних судових органів на півострові.
Колишнім суддям загрожує до 15 років позбавлення волі, справи слухатимуть заочно.
Прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр оголосив, що ініціює внесення поправок до конституції, що зупинять повноваження президента країни Тамаша Шуйока, який відмовився добровільно йти у відставку попри вимоги уряду. Про це Мадяр оголосив під час свого ви...
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...