"Про це ніколи не говорилося вголос... у війні з Україною ми не союзник Росії", - прем'єр-міністр Вірменії Пашинян

Сателіти Москви відчувають, що катастрофа недоімперії все ближче, і роблять заяви, котрі раніше були неможливі

Нікол Пашинян в інтерв’ю чеському телеканалу CNN Prima News заявив, що його країна не є союзником Росії у її війні проти України.

"Про це ніколи не говорилося вголос, але я думаю, що це видно: у війні з Україною ми не союзник Росії. І наше почуття від цієї війни, від цього конфлікту – занепокоєння, тому що це безпосередньо впливає на всі наші відносини", – цитує голову уряду Вірменії "Радіо Азатутюн".

За його словами, тоді як на Заході Єреван вважають союзником Москви, сама Москва дотримується іншої думки, і "виходить, що ми нікому не союзник у цій ситуації, а отже, вразливі".

"Здається, що є спосіб лавірувати між усіма цими зіткненнями, але також правда в тому, що чим складнішою стає ситуація, тим більше звужується можливість лавірування. Ми лавіруємо не тому, що ми не маємо думки щодо ситуації, а тому, що в нас, на жаль, надто багато турбот, що не дає змоги нам бути більш залученими до розв'язання інших турбот", – зазначив Пашинян.

Зазначимо, що в останні місяці відносини Росії та Вірменії погіршились через позицію першої щодо Нагірно-Карабаського конфлікту.

Вірменський прем’єр звинувачував керовану Росією Організацію Договору колективної безпеки у фактичній бездіяльності через агресію Азербайджану та публічно допускав вихід із неї.

Оце так: У Бундестазі не підтримали пропозицію розширити допомогу Україні і надати ракети Taurus

четвер, 22 лютий 2024, 16:53

У Бундестазі не вистачило голосів, аби підтримати пропозицію щодо розширення військової допомоги Україні. Таким чином німецька влада в черговий раз відклала питання про передачу українській армії крилатих ракет повітряного базування Taurus, передають П...

"Дрон, арта, лопата": "Мадяр" дав пораду військовим, як вижити на "нулі"

четвер, 22 лютий 2024, 16:42

Український військовий, командир роти "Птахи Мадяра" Роберт Бровді з позивним "Мадяр" дав пораду військовим, як забезпечити власну безпеку та виконати бойові завдання на першій лінії фронту.Про це "Мадяр" розповів у відеозверненні, передають Патріоти У...