Проблема в тому, що цвинтар там вже є: У Севастополі "виділили ділянки" для поховання "ветеранів" РФ

У Севастополі (тимчасово окупований Крим) росіяни "виділили ділянки" для "ветеранів" РФ на братському цвинтарі. Про це повідомляє Асоціація з реінтеграції Криму, передають Патріоти України.

"Достатньо трагікомічний скандал в окупантів виник у Севастополі щодо "виділень ділянок" для "ветеранів" агресора на покинутих землях біля сіл Орлівка та Полюшко... Як "раптово виявилося," на "виділеній" землі розташовувався знесений ще в 1970-х роках "братський цвинтар", де знайшли вічний притулок останки 296 бійців 387 дивізії, які загинули при звільненні Північної сторони" Севастополя", - йдеться у повідомленні.

Про "раптову знахідку могил бійців" повідомив злочинний "керівник пошукового об'єднання ДОСААФ" Крим-Севастополь-пошук Андрій Могила. "Природно, що таке "раптове" виявлення поховань та його обговорення в підконтрольних агресору "медіа", попри очевидну пропагандистську "незручність сюжету", сталося з дуже простої причини: у Севастополі навіть найгірші землі території міськради у Полюшка для окупантів надто цінні, щоб віддавати їх "новим ветеранам", а не під багатоквартирну забудову для російських колонізаторів", - наголосили в Асоціації з реінтеграції Криму.

Для стресостійких людей від 18 до 40: Українська розвідка розпочала першу кампанію з рекрутингу для цивільних

четвер, 13 червень 2024, 19:27

У четвер, 13 червня, в Україні стартувала кампанія рекрутингу до складу підрозділів Головного управління розвідки Міністерства оборони "Став плюс". Про це заявив представник ГУР МО Андрій Юсов, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Суспільне"....

Російський агент, який мобілізувався до ЗСУ, отримав вирок

четвер, 13 червень 2024, 19:16

Російський агент, який мобілізувався до ЗСУ, щоб шпигувати за Силами оборони на східному фронті, отримав 15 років ув’язнення. Про це повідомляє СБУ в четвер, 13 червня, передають Патріоти України. Українська спецслужба затримала фігуранта наприкінці лю...