"Проблема зовсім не в РФ": Медведчук випустив статтю про війну в Україні та заговорив про сценарії миру

Кум президента РФ Володимира Путіна і колишній лідер забороненої партії "ОПЗЖ" Віктор Медведчук видав нову статтю про війну в Україні, у якій запропонував "три умови розрядки конфлікту". Він традиційно звинуватив владу в Києві та Захід нібито в небажанні миру і цинічно заявив, що "проблема зовсім не в РФ", передають Патріоти України.

Матеріал Медведчука вийшов на сайті російської газети "Аргументи та факти". На думку кума Путіна, для мирного завершення війни нібито необхідне врахування "інтересів країн, що не належать до Заходу", "визнання пріоритету людських життів над політичними інтересами" та "розуміння, що світ давно дійшов небезпечної межі".

Як заявляє Медведчук, якого в Україні судять за держзраду, президент Володимир Зеленський нібито "не зацікавлений" у мирі і його нібито не турбують втрати країни на фронті. При цьому ексглава "ОПЗЖ" вирішив змовчати, що саме його кум розв'язав злочинну війну, кинувши на загибель сотні тисяч росіян.

"Зеленський ставить перед країною амбітні військові та політичні завдання, за що офіційний Захід не тільки гладить його по голівці, а й щедро постачає зброю та гроші. А життя українських громадян у цій грі – витратний матеріал. У такій людоїдській системі немає місця переговорам, про що Зеленський чесно заявляє", – видав Медведчук.

Він також поскаржився, що Росію нібито "обкладають військовими базами", а із сусідів країни-агресорки нібито "роблять антиросійських фанатиків".

"І проблема тут зовсім не в РФ. ...Інтереси багатьох держав і народів у системі гегемонії США просто не враховуються, а заяви про те, що саме США несуть свободу, демократію та процвітання, приймати на віру не варто", – заявив рупор Кремля.

Зазначимо, раніше кум Путіна вже відзначився статтею, у якій закликав "враховувати інтереси" РФ, а провину за війну, розв'язану Росією, переклав на Захід.

"Цар віддав наказ": Військовий аналітик пояснив, чому росіяни вчепилися у Мар'їнку

четвер, 7 грудень 2023, 9:14

Військовий аналітик, полковник запасу ЗСУ Петро Черник пояснив, чому останнім часом російські окупанти окрім Авдіївки, зосередили свої зусилля на місті Мар'їнка Донецької області, яке фактично повністю зруйноване, передають Патріоти України. В ефірі за...

"Треба давати здачу": Недобитий українськими диверсантами зрадник Царьов знов занервував після ліквідації свого собрата Киви

четвер, 7 грудень 2023, 8:56

Запроданець щиро сподівається, що недоімперії витрачатиме додатково дефіцитні ресурси, щоб рятувати вже використаний непотріб, як він та інші третьосортні перебіжчики-безділтники. Колишній нардеп Олег Царьов прокоментував ліквідацію екснардепа-зрадника...