
Колись кремль обіцяв "наздогнати і перегнати Америку", а натомість головним "космічним досягненням" путінської росії стало повернення галузі до показників початку 1960-х років. Про це повідомляє ЦПД, передають Патріоти України.
"У росії зафіксували різке падіння кількості космічних пусків — до мінімуму з часів юрія гагаріна. За підсумками 2025 року «роскосмос» здійснив лише 17 запусків ракет-носіїв.
Для порівняння: США за той самий період провели 181 пуск, Китай — 91. Таким чином, росія відстала від США більш ніж у десять разів, а від КНР — у п’ять.
На тлі таких цифр особливо показовими виглядають регулярні зриви запусків і аварії, що вчергове доводить: йдеться не про окремі інциденти, а про системні проблеми галузі.
Колись кремль обіцяв «наздогнати і перегнати Америку», а натомість головним «космічним досягненням» путінської росії стало повернення галузі до показників початку 1960-х років.
Війна, санкції, відтік кадрів і хронічне недофінансування роз’їдають галузь зсередини. росія стрімко втрачає позиції на світовому ринку і ризикує остаточно вилетіти з клубу провідних космічних держав. Те, що колись було предметом гордості, сьогодні перетворюється на ще один символ загального технологічного занепаду", - йдеться у повідомленні.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....