Проблеми наростають: У Росії немає шансів виконати танкові забаганки Путіна, - аналітики

У Росії немає шансів виконати танкові забаганки Путіна, – аналітики

Російський диктатор Володимир Путін розмріявся, що військово-промисловий комплекс країни-агресора виробить понад 1600 нових танків. Проте пропагандистські заяви глави Кремля не враховують обмежені промислові можливості Росії для швидкого виробництва танків та ігнорують втрати армії РФ на полі бою, передають Патріоти України.

На думку експертів, єдиний у Росії завод із виробництва танків "Уралвагонзавод" виробляє 20 танків на місяць, тому з такими темпами для досягнення цілей диктатора знадобиться понад шість років. Про це йдеться в аналітиці Інституту вивчення війни.

Аналітики констатували, що "Уралвагонзавод" не зможе розширити виробництво сучасних танків, таких як Т-90, досить швидко, щоб виконати ці завдання за дев'ять місяців. Насамперед на обмежені можливості держави-терориста впливають міжнародні санкції та нестача кваліфікованої робочої сили.

Відтак Кремль продовжить вилучати застарілі танки зі сховища і може спробувати оновити деякі старі танки, щоб втілити в реальність бажання російського диктатора. Ба більше, у РФ не приховують, що почали знімати зі зберігання старі Т-54 і Т-55, і навіть заявили, що у разі потреби заберуть старі танки Т-34 зі сховищ та музеїв.

В ISW зазначають, що російська армія втрачає 150 танків на місяць, і тому їй потрібно буде виробити 1350 танків у наступні 9 місяців тільки для того, щоб залишатися на нинішньому рівні. Аналітики також упевнені, що навіть переважаюча кількість російських застарілих танків не зможе протистояти меншій кількості сучасних Leopard 2 та Challenger 2 на полі бою в Україні.

"Одна з найбільших дамб, зруйнованих в історії воєн": Вчений-гідролог США розповів про наслідки підриву Каховської ГЕС

середа, 7 червень 2023, 14:50

Руйнування Каховської дамби - одне з найбільших руйнувань водної інфраструктури за всю світову історію воєн, і є справжньою катастрофою, каже відомий американський вчений-гідролог Пітер Глейк, передають Патріоти України. Зокрема, вчені застерігали, що ...

"У наших Збройних сил відкривається простір": Окупанти розповіли, чому підрив ГЕС для них дуже вигідний

середа, 7 червень 2023, 13:15

Російська армія отримала військово-тактичну перевагу завдяки руйнуванню греблі Каховської ГЕС, заявив голова окупаційної адміністрації Херсонської області Володимир Сальдо. Про це він заявив в інтерв'ю російським пропагандистам, передають Патріоти Укра...