Проблеми не тільки на Байкало-Амурській магістралі: У Московській області РФ паралізовано рух поїздів, - ГУР Міноборони

В Московській області Російської Федерації паралізовано рух поїздів на двох ділянках через пожежу на залізничних об'єктах. В Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України повідомили, що на території держави-агресора частішають збої в роботі залізниці, передають Патріоти України.

"Серйозні ускладнення логістики через затримку поїздів на території в РФ спричинені виведенням з ладу залізничних релейних шаф", - йдеться в повідомленні ГУР у соціальній мережі Facebook.

У зв'язку з цим зазначається, що в останні дні листопада 2023 року на важливих ділянках російської залізниці у Московській області згоріли два об’єкти.

Йдеться про релейну шафу поблизу населеного пункту Лазєнкі Новопєрєдєлкінского району та релейну шафу поблизу населеного пункту Артєм’єво міського округу Домодєдово. "Внаслідок спеціального заходу, реалізованого спільно з рухом опору, рух поїздів на вказаних ділянках було паралізовано", - уточнюється у повідомленні.

В ГУР наголосили, що "вогонь, хаос і параліч на російській залізниці ― ще один наслідок російської злочинної війни проти України".

Не все так просто: Є підозра, що Іран та Ізраїль уклали таємну угоду, - німецький військовий експерт

неділя, 21 квітень 2024, 17:50

Влада Ірану та Ізраїлю могла укласти таємну угоду, таке припущення зробив військовий експерт із Мюнхенського університету бундесверу, передають Патріоти України. У подкасті заступника головного редактора німецького таблоїду Пауля Ронцхаймера, військови...

"Ми вже маємо певну фору": Експерт оцінив, чи можуть окупанти прорвати українську оборону та що може стримати ворога

неділя, 21 квітень 2024, 17:38

В Україні ситуація на фронті надзвичайно складна. В інформаційному просторі дедалі більше з’являються новини про можливий масштабний обвал оборони. Проте наразі окупанти окремими ділянка фронту просуваються лише на 100-300 метрів. Про це в ефірі “24 ка...