Проблеми росіян тільки починаються: Журналісти порівняли ціни у магазинах РФ до війни та після її початку (відео)

Проблеми в житті росіян тільки починаються. У порівнянні з довоєнними цінами товари в РФ в основному подорожчали. Про це йдеться в сюжеті журналістів FreeДом, передають Патріоти України.

Так, йогурти в супермаркетах Росії в довоєнний час можна було купити по 36 рублів, зараз - 59; яблука коштували 100-120 рублів, зараз дешевше 120 не купиш.

Пральні машинки, які російські військові крали в Україні, обійдуться зараз в 26 тисяч, раніше вони були по 12 тис. Стара ціна кухонного столу - 2 тис. 499 рублів, нова - 3 тис. 300.

За словами експертів, іноземні компанії не хочуть платити в РФ через загрозу санкцій і через проблеми з проведенням платежів. Компанії йдуть з Росії добровільно, адже їх почнуть в іншому випадку бойкотувати багато країн.

Окрема тема - це безробіття в РФ. З липня минулого року по березень 2022-го кількість безробітних досягає 3 млн 250 тисяч осіб, за даними Росстату. З війни нібито нічого не змінилося, хоча насправді приховане безробіття катастрофічно зростає.

За прогнозами експертів, реальні зміни на ринку праці РФ будуть вже з осені, і до кінця 2022-го року досягнуть масштабів, які вже в Кремлі не зможуть ігнорувати.

Економіст Сергій Гурієв каже, що зарплати навіть у державному секторі будуть, м'яко кажучи, невисокі. Він прогнозує, що в найближчі роки в РФ будуть проблеми з бізнесом, з освітою, з сектором послуг, заснованих на знаннях.

США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні: Що туди ввійшло

понеділок, 20 березень 2023, 17:26

У понеділок, 20 березня США оголосили про новий пакет військової допомоги для України. Про це повідомив Держсекретар США Ентоні Блінкен, передають Патріоти України. Пакет буде включає боєприпаси для HIMARS, боєприпаси для Bradley, ракети HARM, протита...

"Росія це вже проходила": Яковенко розповів, коли розпад РФ стане неминучим

понеділок, 20 березень 2023, 16:59

Після виходу ЗСУ на кордони 1991 року настане наступний етап війни Росії проти України, якщо російському диктатору Володимиру Путіну вдасться зберегти владу в Росії, впевнений російський опозиційний політик, журналіст і соціолог Ігор Яковенко, передают...