Проблеми росіян тільки починаються: Журналісти порівняли ціни у магазинах РФ до війни та після її початку (відео)

Проблеми в житті росіян тільки починаються. У порівнянні з довоєнними цінами товари в РФ в основному подорожчали. Про це йдеться в сюжеті журналістів FreeДом, передають Патріоти України.

Так, йогурти в супермаркетах Росії в довоєнний час можна було купити по 36 рублів, зараз - 59; яблука коштували 100-120 рублів, зараз дешевше 120 не купиш.

Пральні машинки, які російські військові крали в Україні, обійдуться зараз в 26 тисяч, раніше вони були по 12 тис. Стара ціна кухонного столу - 2 тис. 499 рублів, нова - 3 тис. 300.

За словами експертів, іноземні компанії не хочуть платити в РФ через загрозу санкцій і через проблеми з проведенням платежів. Компанії йдуть з Росії добровільно, адже їх почнуть в іншому випадку бойкотувати багато країн.

Окрема тема - це безробіття в РФ. З липня минулого року по березень 2022-го кількість безробітних досягає 3 млн 250 тисяч осіб, за даними Росстату. З війни нібито нічого не змінилося, хоча насправді приховане безробіття катастрофічно зростає.

За прогнозами експертів, реальні зміни на ринку праці РФ будуть вже з осені, і до кінця 2022-го року досягнуть масштабів, які вже в Кремлі не зможуть ігнорувати.

Економіст Сергій Гурієв каже, що зарплати навіть у державному секторі будуть, м'яко кажучи, невисокі. Він прогнозує, що в найближчі роки в РФ будуть проблеми з бізнесом, з освітою, з сектором послуг, заснованих на знаннях.

У Кремлі знов хочуть "мирного компромісу"?: "ДНР" і "ЛНР" "входять" до складу РФ у межах 2014 року. Щодо кордонів "приєднання" Херсонської та Запорізької областей "радимося з людьми", - Пєсков

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:05

Схоже нові поразки на сході та півдні України разом з провалом ядерного шантажу обернули "тріумф волі" московського фюрера на паніку, з бажанням утримати хоть щось з завоювань. Прессекретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що "ДНР" і "ЛНР" входя...

"Випарувалися": У Росії у розпал війни зникли 1,5 млн комплектів військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:00

У Забайкаллі з початком мобілізації, про яку оголосив президент РФ Володимир Путін, не дорахувалися 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив генерал-лейтенант та депутат Держдуми Андрій Гурулєв у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти...