
Опубліковано запис останньої передачі на підбитому Україною російському крейсері "Москва", повідомляють Патріоти України.
Судячи з запису, корабель був уражений в корпус, внаслідок чого утворилися пробоїни, як пояснив це член екіпажу. "Москва" 1-й, дві пробоїни, гвинт став, зарився, крен 30 градусів, ляже на бік, підтверджую - пробоїна нижче ватерлінії, місток відрізаний - мовчить, проводимо пасивний порятунок екіпажу", - доповідає російський окупант про декілька влучень в судно.
Флагман Чорноморського флоту "Москва" був уражений двома українськими протикорабельними ракетами "Нептун" 13 квітня. За даними ЗМІ, в той час на судні перебували сотні моряків, у тому числі строковики.
Мати одного із загиблих членів екіпажу розповіла, що росіяни тоді прямували на висадку десанту в Одесу. Росія приховує справжні втрати в результаті потоплення крейсера; російське командування також відкидає той факт, що судно було підбите Україною.
Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...
Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...