"Прочитав ранкове зведення і похитав головою": Данілов зізнався, чим його здивувала нічна атака "Шахедів"

Минулої ночі росіяни застосували рекордне число дронів-камікадзе, щоб "привітати" Київ з днем міста. Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що навіть його здивувала ця атака, передають Патріоти України.

"О 5:30 переглянув ранкове оперативне зведення і тільки здивовано похитав головою. Росіяни продовжують демонструвати свої дві основні "чесноти" — тупість і впертість у різних їх варіаціях", - написав він у своєму Фейсбуці.

До свого повідомлення секретар РНБО прикріпив картинку-мем зі скульптурою "Батьківщини-матері" в Києві, на якій пам'ятник висловлює російським окупантам все, що про них думають українці. Картинка прямо стверджує, що російські атаки проти України ні на що не впливають – навіть на настрій українців.


Росія втрачає вплив: ще один "партнер" відвернувся від Кремля, - Newsweek

субота, 30 вересень 2023, 5:00

Росія втрачає вплив на своїх сусідів через військове вторгнення в Україну. Про це заявив економіст і науковий співробітник програми з Росії та Євразії британського аналітичного центру Chatham House Тімоті Еш, коментуючи слова президента Казахстану Каси...

Погар в Погарі: Слідом за Курщиною удар з повітря по електрооб'єкту зазнала і Брянська область

субота, 30 вересень 2023, 3:25

В Росії, в Брянській області заявили про вибухи та пожежу. Про це у суботу, 30 вересня, пишуть російські ЗМІ. . "Вибух на електропідстанції у селищі Погар Брянської області. Воно знаходиться за 30 кілометрів від кордону з Україною", - повідомляють в м...