​Продаж "Прямого" Медведчуку: Власник телеканалу вніс ясність в сенсаційні чутки

Власник телеканалу "Прямий" Володимир Макеєнко заперечує можливість продажу телеканалу соратнику Віктора Медведчука Тарасу Козаку. Про це повідомляє офіційний сайт "Прямого", зазначають Патріоти України.

"Прямий" канал нікому не продам! Тому, хочу заспокоїти співробітників телеканалу і розчарувати опонентів. Телеканал встиг завоювати довіру глядача і відстоює розвиток демократичних процесів в країні. Тому навіть мови не може бути про продаж телеканалу ", - заявив Макеєнко.
Він також зазначив, що в умовах ризиків для інформаційної безпеки України готовий відкупити у ставлеників Москви їхні медіарерурси. "В умовах загрози інформаційної безпеки я готовий розглянути питання покупки таких каналів, як" 112 "і" ZiK ", - повідомив Макеєнко. На думку власника " Прямого" поява інформації про продаж телеканалу є провокацією, пов'язаною з активними політичними процесами в Україні.
Як повідомлялося раніше, пов1язаний з Медведчуком власник телеканалів 112 і NewsOne купив канал ZIK. Холдинг очолить колишній керівник "Прямого".

Можна звісно знов обмежитись "стурбованістю": Волкер попереджає світ про новий стратегічний наступ Путіна на Україну

вівторок, 18 лютий 2020, 22:35

Стратегічною метою Росії в Україні є поява послужливої влади, яка матиме проросійський вектор. Про це заявив колишній спецпредставник США по Україні Курт Волкер в інтерв’ю "Європейській правді", зазначають Патріоти України. . "Росія має стратегічну м...

"Поставлено на карту все": Президент Естонії закликала світову спільноту рятувати Україну від російської агресії

вівторок, 18 лютий 2020, 22:11

Напади з боку підтримуваних Росією сил на Донбасі мають бути засуджені міжнародним співтовариством. Про це у Twitter написала президент Естонії Керсті Кальюлайд, інформують Патріоти України. "Нинішні атаки підтримуваних Росією сил на сході України пору...