Продажні сподівались вийти "сухими з води": Французькі євродепутати обурені через запроваджені Україною санкції за відвідини окупованого Криму

Попереджали ж: заборонено, "нех*й шастать". Однак ласі до грошей держави-агресора депутати порушують міжнародне право, ще й корчать ображену пику за наслідки

Французькі євродепутати, на яких Україна наклала санкції за поїздку до Криму, вважають таки дії незаконними та збираються поскаржитись президенту Європарламенту. Таку заяву від імені трьох європарламентарів опублікувала Вірджині Жорон на сайті фракції "Ідентичність та демократія", зазначають Патріоти України.

Жорон та її колеги Філіп Олів’є та Жан-Лен Лакапель вважають, що вони нагадують "тиск на парламентарів, що діють у рамках свого мандату".

"Право парламентарів вільно формувати свою думку щодо ситуацій, з якими вони мають справу, є ключовим принципом будь-якого демократичного парламенту. Це включає і свободу пересування для депутатів та відмову від будь-якого примусу", - пишуть вони.

Депутати додають, що разом з Тьєррі Маріані, який під сакнціями ще з 2015 року, звертатимуть увагу президента Європарламенту на цей "замах цей ключовий принцип, необхідний для виконання ними своїх повноважень".

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський ввів у дію санкції Ради національної безпеки та оборони проти кількох французьких євродепутатів, які їздили до окупованого Криму - поруч із санкціями проти майже сотні російських компаній та фізичних осіб.

У документі не згадується причина для запровадження санкцій проти зазначених осіб, та найімовірніше це - візит до окупованого Криму влітку 2020 року, для спостереження за голосуванням щодо поправок до Конституції РФ. Делегацію очолював депутат Європарламенту, член комітету у закордонних справах, президент Асоціації "Франко-російський діалог" Тьєррі Маріані.


Хутко зник: Де зараз знаходиться глава Чернівецької УПЦ МП, у якого проходили обшуки СБУ

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:53

Митрополит Чернівецької єпартії УПЦ МП Мелетій, у якого, за свідченням СБУ, під час обшуків з-поміж іншого було знайдено документи про російське громадянство, поїхав до Молдови. Фото Мелетія на богослужінні в Молдові з’явилися на сторінці єпископства У...

Чи дійсно Києво-Печерська лавра перейшла до ПЦУ: Міністр культури звернув увагу на деякі нюанси

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:29

Власність всієї Києво-Печерської лаври перебуває у володінні держави, але обтяжена угодами, укладеними в різні часи та на різних умовах. У Мінкульті повідомили, що на сьогодні мова не йде про передавання Києво-Печерської лаври до Православної церкви Ук...