"Продовжу вести переговори": Медведчук зробив несподівану заяву щодо Мінської групи (відео)

Віктор Медведчук

Глава політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук заявив, що, незважаючи на вихід з переговорної групи щодо Донбасу, він все одно має намір продовжувати вести діалог із Росією з двох ключових питань. Про це одіозний політик розповів під час прямого включення в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Россия 1", повідомляють Патріоти України.

"Це не я відмовлявся від участі у переговорному процесі. Тим паче, я вам відкрию дуже важливу державну таємницю, — я переговори все одно вестиму", — наголосив кум президента Росії Володимира Путіна.

Медведчук уточнив, що має намір робити це як парламентар у новому скликанні Верховної Ради. Він зазначив, що головним пріоритетом своєї політичної партії вважає реалізацію Мінських угод.

"Ми цю боротьбу продовжуємо і переговори будемо продовжувати. Але ось що стосується команди Зеленського, так, це сьогодні команда влади, так, ця команда заявила про те, що вони не бачать мене у переговорному процесі. Я себе теж не бачу їхнім представником", — сказав політик кремлівським пропагандистам.

Говорячи про питання, які він хоче виносити на переговори з Росією, Медведчук виділив звільнення громадян з обох сторін і встановлення миру.

"Формулу Зеленського": Голова МЗС України озвучив трактування "формули Штайнмайєра" на котрому наполягатиме Україна

вівторок, 17 вересень 2019, 7:55

Умовна "формула Зеленського" для врегулювання конфлікту на Донбасі передбачає реалізацію державою очікувань народу України. Про це йшлося в ході промови міністра закордонних справ Вадима Пристайко в ефірі програми "Свобода слова", зазначають Патріоти У...