Продумана втеча? Депутат Чернівецької облради після відрядження до Румунії не повернувся в Україну, - ЗМІ

Депутат від "Слуги Народу", керівник відділу міжнародних зв'язків та транскордонного співробітництва Чернівецької облради Олексій Волощук після робочої поїздки до Румунії не повернувся до УкраїниПро це повідомляє molbuk.ua з посиланням на власні джерела в Чернівецькій обласній раді, передає "Еспресо.Захід".

Як пише видання, Волощук їздив у робочу поїздку із заступником Чернівецької облради Миколою Гуйтором. Однак останній повернувся до України. Водночас в облраді журналістам заявили, що Олексія Волощука звільнено з посади.

Що відомо про Олесія Волощука

Олексій Волощук був викладачем Чернівецького національного університету. У 2020 році балотувався до Чернівецької міської та обласної рад від партії "Слуга народу". У 2015 році також балотувався від партії "Відродження". Жодного разу не пройшов.

Депутатом облради політик у вересні 2023 році. Він замінив Олексія Грушка, який склав свій мандат у березні того ж року.

Депутати-втікачі з України

Депутат з Волині від фракції "За майбутнє" Роман Савчук під час війни втік за кордон, його позбавили мандата.

Також депутат Тернопільської обласної ради Ярослав Захарків у 2023 році виїхав за кордоні, а 3 травня цьогоріч прислав у раду лист, щоб дистанційно позбавити його депутатських повноважень. Також депутат зі Львівщини та ексочільник муніципальної варти Чорткова втекли за кордон під виглядом волонтерів.

Крім того, депутат Ужгородської міськради Андрій Погорєлов з Москви надіслав заяву про припинення повноважень

У Москві третій за тиждень замах на причетних до війни проти України: Ексміністра " держбезпеки ДНР" ледве не підірвали у власному будинку

субота, 13 червень 2026, 7:27

​. У будинку колишнього так званого міністра держбезпеки "ДНР" Андрія Пінчука у Москві стався вибух після того, як кур'єр приніс йому посилку, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. За даними телеграм-каналів, Пінчук не постраждав, адже вст...

На концерті Кобзона тримається аншлаг, велика утилізація артилерії та техніки: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 13 червня

субота, 13 червень 2026, 7:13

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 13.06.26 орієнтовно склали: