"Професійні українські лікарі знають про це": Радник Зеленського відповів на звинувачення з боку Супрун

Михайло Радуцький заявив, що Уляна Супрун даремно звинуватила його в расизмі.

Михайло Радуцький. Фото: Today.ua.

Радник президента Володимира Зеленського Михайло Радуцький відповів на публікацію в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун щодо реформ в медицині та нововведень від команди голови держави. Відповідну публікацію він зробив на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Так, він заявив, що Супрун даремно звинуватила його в расизмі і на доказ своєї тези про "генетичні відмінності різних рас" представив дві публікації з популярних англомовних видань - Newsweek і The Scientist. Також він зазначив, що нібито "професійні українські лікарі" на відміну від в.о. міністра "знають" про ці відмінності.

"Хочу порекомендувати пані Уляні стежити за науковими розробками і працями світових і національних учених, а не тільки своєю сторінкою в соціальній мережі. Питання рас, генетики і т.ін. в медицині - давно досліджене у світовій медичній науці. Професійні українські лікарі знають про це, а пані Уляна - ні. Поділюся популярно написаними текстами, щоб мадам мала можливість ознайомитися з ними", - написав Радуцький.

Радник Зеленського додав, що через кілька місяців очікується перевірка державних закупівель в сфері медицини і натякнув на кримінальну відповідальність керівництва МОЗ. "Небагато залишилося до повного аудиту діяльності міністерства і закупівель, які, на думку пані Уляни, є "прозорими". "Весна прийде, садити будемо" - відомий меседж. Проте знавці кажуть, що восени теж садити можна", - заявив він.

З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

вівторок, 20 жовтень 2020, 1:00

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олекс...

З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:35

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра. Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарі...