Програма стартує у квітні: Зеленський пообіцяв безкоштовні смартфони всім вакцинованим пенсіонерам

Президент України Володимир Зеленський заявив, що всі вакциновані українці віком від 60 років зможуть отримати безкоштовний смартфон та пільговий тариф на інтернет, передають Патріоти України.

Перехід до "держави в смартфоні" ускладнюється тим, що люди похилого віку часто не тільки не вміють користуватися інтернетом, але й не мають смартфона. Тому у квітні-2022 буде запущено нову державну програму, заявив президент.

"Незабаром усі вакциновані громадяни України віком від 60 років отримають від держави безкоштовний, якісний, сучасний, швидкий смартфон та пільговий тариф", – анонсував Зеленський.

Ця ініціатива пов'язана із виплатою "1000 грн за вакцинацію". Людям 60+ вже дозволяється витрачати "ковідну тисячу" на ліки, а незабаром з'явиться можливість оплачувати комунальні послуги.

"Російські і американські танки горять однаково": Президент Хорватії відзначився скандальною заявою

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:15

Президент Хорватії Зоран Міланович вважає, що Хорватії не слід надавати військову допомогу Україні, а відправка західних танків Києву тільки затягне війну. Про це він сказав під час відвідин компанії AD Plastik, повідомляють Патріоти України з посиланн...

"Відкобзонили" під Бахмутом: ЗСУ "віддячили" ще одному "бойовому" попу РПЦ (фото)

четвер, 26 січень 2023, 23:53

На війні в Україні ліквідовано ще одного "бойового попа" Російської Православної церкви, який допомагав окупантам вбивати українців, Денис Волін ("ієромах Дамаскін"). Про ліквідацію пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України. Пропагандисти зараху...