Програма зі створення "бомби" стала на паузу: Вибух та пожежа знищили провідний ядерний об'єкт Ірану

Інформація заснована на даних, отриманих із супутників, які показують набагато більш повну картину

Глава Інституту науки і міжнародної безпеки Девід Олбрайт заявив, що в результаті недавнього вибуху на ядерному об'єкті в Ірані було зруйновано майже три чверті головного залу збірки центрифуг, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

За словами Олбрайта, ця інформація заснована на даних, отриманих із супутників, які показують набагато більш повну картину, ніж кадри, які були представлені на минулих вихідних, і вказує на те, що переважну частину залу збірки центрифуг було знищено. Через це буде затримана ядерна програма Ірану.
«Зрозуміло, що стався сильний вибух, в результаті якого було зруйновано майже три чверті головного залу збірки центрифуг, що призвело до пожежі, яка знищила більшу частину будівлі», - сказав він.
У звіті йдеться, що це підприємство, відкрите в 2018 році, мало вирішальне значення для масового виробництва удосконалених центрифуг, зокрема складання вузлів ротора, швидкообертових частин центрифуг і її найбільш важливого компонента. Постраждалі приміщення призначалися для збирання електричних компонентів центрифуг, в тому числі двигунів.

Денис Казанський вказав на вірну знаку загострення на Донбасі, і порадив населенню окупованих районів надійно ховатись

неділя, 11 квітень 2021, 20:05

Представників України у Тристороній контактній групи з мирного врегулювання ситуації на сході України, журналіст та вимушений переселенець Деніс Казанський зі знанням справи вказав на характерну ознаку підготовки кривавих провокацій російськими окупант...

Українська сторона віддала РФ ініціативу в переговорах і затвердженні мирного плану по Донбасу.

неділя, 11 квітень 2021, 20:00

Також зазначу, що подібна пропозиція російської сторони прозвучала після заяв російських посадовців про те, що саме Україна блокує переговорний процес. Як і заява про те, що відбудеться телефонна розмова Владіміра Путіна з Еммануелем Макроном і Ангелою Ме