Програма зі створення "бомби" стала на паузу: Вибух та пожежа знищили провідний ядерний об'єкт Ірану

Інформація заснована на даних, отриманих із супутників, які показують набагато більш повну картину

Глава Інституту науки і міжнародної безпеки Девід Олбрайт заявив, що в результаті недавнього вибуху на ядерному об'єкті в Ірані було зруйновано майже три чверті головного залу збірки центрифуг, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

За словами Олбрайта, ця інформація заснована на даних, отриманих із супутників, які показують набагато більш повну картину, ніж кадри, які були представлені на минулих вихідних, і вказує на те, що переважну частину залу збірки центрифуг було знищено. Через це буде затримана ядерна програма Ірану.
«Зрозуміло, що стався сильний вибух, в результаті якого було зруйновано майже три чверті головного залу збірки центрифуг, що призвело до пожежі, яка знищила більшу частину будівлі», - сказав він.
У звіті йдеться, що це підприємство, відкрите в 2018 році, мало вирішальне значення для масового виробництва удосконалених центрифуг, зокрема складання вузлів ротора, швидкообертових частин центрифуг і її найбільш важливого компонента. Постраждалі приміщення призначалися для збирання електричних компонентів центрифуг, в тому числі двигунів.

Навчились в "скрепних друзів": В Мінську силовики побили 15-річного підлітка на очах перехожих (відео)

середа, 12 серпень 2020, 0:31

Хлопця, який голосно повідомив про свій вік, все одно схопили та відвезли у невідомому напрямку. Силовики в Мінську проти протестуючих застосовують стратегію, яку перейняли у російських колег. Вони хапають одинаків на вулицях, в тому числі дітей. У Мер...

Змагання двох наддержав: Китай провів випробування своєї копії американської ракети Hellfire (відео)

середа, 12 серпень 2020, 0:05

У серпні китайські державні ЗМІ опублікували відео з навчань авіаційних частин сухопутних військ Народно-визвольної армії, на якому можна побачити запуск нової далекобійної ракети з декількох ударних гелікоптерів Z-10, які входять до складу 161-ї десан...