"Прояв гарячого патріотизму" в одурманеній країні: Пхеньян за добу зібрав 800-тисячну армію для боротьби з Америкою

Повідомлення про готовність до масштабної мобілізації у Північній Кореї називають відповіддю на спільні військові навчання Сполучених Штатів і Південної Кореї. На день раніше Пхеньян запустив у море міжконтинентальну балістичну ракету "Хвасон-17", передають Патріоти України.

Північна Корея стверджує, що майже 800 000 її громадян зголосилися вступити в армію для боротьби проти Сполучених Штатів. Про це повідомляє Reuters, посилаючись на державну газету Північної Кореї Rodong Sinmun.

За інформацією ЗМІ, 17 березня приблизно 800 000 студентів і робітників по всій країні проявили бажання вступити на військову службу — вперше чи повторно — щоб протистояти Сполученим Штатам.

"Підвищений ентузіазм молодих людей, їх бажання іти в армію — це демонстрація непохитної волі молодого покоління до нещадного винищення маніяків війни, які роблять останні спроби знищити нашу дорогоцінну соціалістичну країну та здійснити велику справу національного возз'єднання. Це очевидний прояв їх гарячого патріотизму", — вказується на сторінках північнокорейського видання.

За інформацією видання, заява від Пхеньяна про мобілізацію 800 тисяч армійців прозвучала після того, як південнокорейські й американські військові 13 березня розпочали масштабні 11-денні спільні навчання "Щит свободи 23" для протидії загрозам із боку Півночі.

Північна Корея у відповідь на військові навчання США та Південної Кореї 16 березня запустила міжконтинентальну балістичну ракету "Хвасон-17". Ракету запустили в море між Корейським півостровом і Японією в четвер, за кілька годин до того, як президент Південної Кореї вилетів у Токіо на саміт, на якому обговорювалися способи протидії Півночі, яка має ядерну зброю.

Запуск із боку Північної Кореї засудили уряди у Вашингтоні, Сеулі та Токіо, оскільки балістичні ракети КНДР заборонені резолюціями Ради Безпеки ООН. Зі свого боку, лідер КНДР Кім Чен Ин звинуватив США та Південну Корею у посиленні напруженості у зв'язку з військовими навчаннями.

Цю ділянку неможливо втримати: Полковник спрогнозував втечу росіян з одного з напрямків - підготовка до "жесту доброї волі" почалася

неділя, 26 березень 2023, 21:28

Полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан прогнозує, що російські окупаційні війська готуються до втечі з тимчасово окупованої території Херсонської області. Одним із сигналів цього є ротація у Новій Каховці, передають Патріоти України. С...

Скарги нарешті спрацювали?: Пригожин заявив, що армія РФ допоможе "Вагнеру" під Бахмутом

неділя, 26 березень 2023, 21:00

Ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що міністерство оборони РФ пообіцяли його найманцям підтримку на флангах під Бахмутом Донецької області, інформують Патріоти України. Як повідомляє прес-служба Пригожина, його публічні звернення "не допустити...