Проявили "жест доброї волі": Путінська партія "Єдина Росія" втекла з окупованого Херсона

Путінська партія "Єдина Росія" проявила "жест доброї волі" та втекла з окупованого Херсона. Ця партія діяла на території українського Херсона для підготовки до псевдореферендуму. Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій, передають Патріоти України.

"Обстріл Антонівського мосту, який був своєрідною "дорогою життя" для окупантів у тимчасово окупованому Херсоні крім логістичного, мав і великий психологічний ефект. Першою з українського міста, – що символічно, втекла "Єдина Росія". Путінська партія пояснила це тим, що більше не може здійснювати в ньому свою "гуманітарну діяльність", - йдеться у повідомленні.

Центр стратегічних комунікацій зазначає, що метою "єдиноросів" була підготовка до фейкового референдуму в тимчасово окупованому Херсоні, вони не займались ніякою гуманітарною діяльністю. Там додають, що очікується, що вже скоро Херсон покинуть "гауляйтери" Стремоусов і Сальдо.

Україна першою у світі отримає унікальні німецькі САУ RCH 155

понеділок, 4 грудень 2023, 1:45

Україна стала першим іноземним замовником новітньої німецької колісної самохідної артилерійської установки RCH 155. Збройні Сили України мають отримати 18 таких САУ. Закупівля вартістю у 216 мільйонів євро фінансується Федеральним урядом Німеччини, пов...

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...