Пройшли успішні випробування РТР "Кольчуга-КЕ"

Державне підприємство «Укроборонсервіс», що входить до складу «Укроборонпрому», презентувало комплекс радіотехнічної розвідки «Кольчуга-КЕ», відновлений після тривалого простою.

Пройшли успішні випробування РТР «Кольчуга-КЕ»

Про це заявив директор ДП «Укроборонсервіс» Володимир Воронін.

«Ми готові поставити цей комплекс Міноборони України, надати гарантії щодо його працездатності та взяти зобов’язання по подальшому технічному обслуговуванню», – зазначає Володимир Воронін.

Також, Воронін запропонував розпочати ремонт та модернізацію інших комплексів РТР цього типу, які вже стоять на озброєнні Збройних сил України.

«Модернізація «Кольчуги» відбуватиметься у партнерстві з приватним підприємством, що може стати одним із вдалих прикладів державно-приватного партнерства в оборонній сфері», – підкреслив генеральний директор Укроборонпрому Айварас Абромавичус.


Комплекс радіотехнічної розвідки «Кольчуга-КЕ». Фото: Укроборонпром

У демонстрації «Кольчуги» також взяли участь народний депутат, голова підкомітету з питань оборонної промисловості та технічної модернізації Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки Ігор Копитін, представники Головного управління розвідки Міноборони, Генштабу та інших підприємств-учасників Укроборонпрому.

Нагадаємо, станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» вироблялися на ДАХК «Топаз» (м. Донецьк).

Після початку військової агресії Росії на Сході України підприємство було евакуйовано до Запорізької області.

Комплекс радіотехнічної розвідки «Кольчуга-КЕ». Фото: Укроборонпром


Відзначається, що ДК «Укроборонпром» готовий відновити виробництво сучасних РТР типу «Кольчуга» на потужностях своїх підприємств.


Джерело

Опублікував: Андрій Савчук

Кум Путіна добігався чи просто вистава? На Медведчука наділи електронний браслет

п’ятниця, 14 травень 2021, 14:18

Офіс генерального прокурора повідомляє, що на народного депутата Віктора Медведчука наділи електронний браслет. Вчора суд обрав йому запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Про це повідомили в прес-службі Офісу генпрокурора, переда...

"Лещенко один из идеологов Майдана. А как его жена в Россию попала? Значит у нее российский паспорт":  Кремлівські пропагандисти влаштували "шабаш" з дискредитації України через Топольську (відео)

п’ятниця, 14 травень 2021, 14:12

Прокремлівські пропагандисти висміяли поїздку Анастасії Топольської до Москви в програмі "Вечір з Володимиром Соловйовим", яка виходить на федеральному каналі "Росія 1". Вони стверджували, що її чоловік Сергій Лещенко був "ідеологом Майдану", а в самої...