Прокляття недоімперії: В Африці розгромили гібридні війська Путіна, тим, хто потрапив до рук ворогів, - відрізали голови

На думку військових експертів, власники «ПВК Вагнера», як це часто буває на РФ, економлять заради кількісних показників, приносячи в жертву якість. Це не може не приводити до поразок.

Дві сотні російських найманців з кремлівської «ПВК Вагнера» зазнали поразки в Мозамбіку і почали відступати під натиском повстанців-джихадистів. Крім того, десять бойовиків знищені в результаті невдалих операцій і засідок ополченців. Деякі російські трупи були без голів, повідомляють Патріоти України.

Як пише "Иносми.ру", ПВК Вагнера втрачає вояків і територію, яку вони контролювали, в ході посиленого конфлікту, в якому російські окупанти не можуть домогтися перемоги. Крім того, деякі з них ліквідовані в результаті «дружнього вогню», що призвело до охолодження відносин зі Збройними силами Мозамбіку, підтримку яким надає «ПВК Вагнера».
Південноафриканський експерт Джасмин Опперман стверджує: російські лузери відчувають, що їх використовують і що вони опинилися в ізоляції. «Вагнерів» відправили в саме пекло, вони загрузли в конфлікті по вуха, а повстанці з кожним днем стають все сильнішими», - додала вона.
На поразку російських найманців, пов'язаних з олігархом Євгеном Пригожиним (його називають «кухарем Путіна»), відреагував і офіцер ЗСУ, полковник Анатолій Штефан (Штірліц). «200 бригада, турне Кобзона в Африці для російських найманців "ПВК Вагнера". "Великі" російські воїни виявилися без величі, а деякі і без голови», - написав захисник України.
Повідомлення про те, що в Мозамбік прибув російський «військовий персонал», з'явилися вже на початку вересня. Потім The Times уточнила з посиланням на свої джерела, що в Мозамбік прибули до 200 найманців з «ПВК Вагнера» і бійці спецпідрозділів, а також три бойові вертольоти з російськими екіпажами.
На думку військових експертів, власники «ПВК Вагнера», як це часто буває на РФ, економлять заради кількісних показників, приносячи в жертву якість. Зниження зарплати неминуче позначається на якості особового складу, а це, в свою чергу, веде до втрат і провалених військових операцій.
У цій ситуації уряд Мозамбіку забув про корисну приказку: «Я не настільки багатий, щоб купувати дешеві речі». Війна в багатій вуглеводнями провінції ризикує затягнутися, а бойова слава тіньової армії Москви, і так не особливо заслужена, може сильно збліднути в очах африканських клієнтів.

Байден під час зустрічі з Зеленським озвучив дату, коли танки Abrams почнуть надходити до України

п’ятниця, 22 вересень 2023, 1:45

Президент США Джо Байден заявив, що перші американські танки Abrams прибудуть до України вже наступного тижня. Байден під час зустрічі із Зеленським оголосив про новий пакет допомоги Україні, куди увійде більше артилерії, боєприпасів та протитанкової з...

"Все йде за графіком": У Пентагоні назвали терміни поставки танків Abrams

четвер, 21 вересень 2023, 23:30

Партія американських бойових танків Abrams прибуде в Україну вже найближчим часом. Про це заявив представник Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки бригадний генерал Патрік Райдер під час брифінгу, передають Патріоти України. За його словами, в...