Група прокурорів, яких призначила генпрокурор Ірина Венедіктова у "справах" п'ятого президента лідера фракції "Європейська Солідарність" Петра Порошенка, у минулому відзначились "зливом" справ Майдану, повідомляють Патріоти України.
На увесь список ефірного часу не вистачить, журналісти-розслідувачі Watchdogs зупинилися на найцікавіших. Йдеться про прізвища Іванцов і Кувшинов, оскільки їх діяльність пов’язана зі злочинною владою втікача Віктора Януковича.
Колонада стадіону "Динамо", центр Києва. Це зараз тут не багатолюдно, а у лютому 14-го року це був епіцентр Майдану – тут були барикади, палали шини, стояли майданівці, Беркут і внутрішні війська.
На даху на Грушевського четверо беркутівців на очах у сотень людей і перед десятками камер взялися просто калічити людей. Одного євромайданівця мало не скинули прямо з даху. Подробиці катувань займають десятки сторінок ухвали суду, сказати, що це - вражає - нічого не сказати.
Після перемоги Майдану почали судити "беркутівців". Прокурори так старанно вели справу, що спочатку загубили 50 сторінок, потім почали замінювати деякі документи. За цей час "беркутівці" розбіглися і за всіх на даху віддуватися довелося одному Хандрикіну.
Андрій Хандрикін — екс-працівник харківського спецпідрозділу "Беркут". Саме за події 21 січня 2014 року був звинувачений у катуванні активістів у складі групи. За такий злочин передбачено від 5 до 10 років позбавлення волі.
І от вже після зміни влади, влітку минулого року країну шокувала новина: Дніпровський районний суд Києва виправдав ексберкутівця Андрія Хандрикіна. Його обвинувачували в побитті двох активістів Майдану 20 січня 2014 року на колонаді столичного стадіону "Динамо".
Хто ж тут у нас прокурор, що представляв звинувачення? Іванцов І.В. У постанові Венедиктової про групу прокурорів у справах Порошенка є той самий Іванцов Ігор Вікторович. Цікаво, робота у цій комісії - це покарання за провалену справу чи винагорода?
Поки одні підлеглі "вічно легітимного" катували майданівців, інші - допомагали спустошувати казну. Янукович і Ко розтратили 220 млн гривень із бюджету на окрему лінію спецзв'язку.
У 2011-му році державну компанію Укртелеком продали невідомому "інвестору" подешевше. Згодом виявилося, що це - Рінат Ахметов. В обмін на знижку, покупець мав побудувати лінію спецзв’язку. Але навіщо платити найбагатшому українцю, якщо заплатити можемо ми з Вами? Так і сталося!
Журналістка Ірина Салій від корки до корки вивчила цю історію по судовим рішенням. Ось там чорним по білому: за версією слідства, оборудку прокрутили утрьох: президент Янукович, прем’єр Азаров і міністр фінансів Юрій Колобов.
Відчувши неладне, Колобов восени 14-го року утік до Іспанії. Його там навіть арештовували за запитом України і пів року він таки провів за ґратами. А потім у справі почали відбуватися дива. Вдалося якось організувати судово-психіатричну експертизу в Іспанії і було організоване дослідження на поліграфі. Поліграф як ключовий доказ у справі на грабунок держави на 30 млн доларів? Це точно прокурори, а не психологи чи чаклуни? Така сумнівна процедура, бо ми не знаємо, що насправді сказав Колобов, що саме переконало слідчих. І начебто після дослідження на поліграфі слідчі дійшли висновку, що Колобов не заволодівав цими коштами, у нього не було такого умислу.
Далі з 15-го по 18-тий роки у справі не відбувалося нічого, допоки в ній не змінився прокурор. Ним став Олексій Кувшинов. І в справі Колобова засяяло світло. Генеральна прокуратура звернулась до суду про закриття цієї справи у зв’язку із закінченням строків давності.
Росія за допомогою комплектуючих, переданих Іраном, планує зібрати близько 900 одиниць дронів-камікадзе на місяць. Це втричі більше, ніж минулорічні показники. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "До терору готові. Скільки Росія накопичила ракет та ...
2025 рік може стати роком, коли бойові дії в Україні закінчаться, оскільки як Росія, так і Україна «близькі до виснаження», і прихильники кожної з них хотіли б, щоб війна завершилася, йдеться у матеріалі The Economist, передають Патріоти України. Автор...