Пролунали три вибухи: У Росії намагалися підірвати нафтопровід "Дружба"

У Брянській області Росії невідомі намагалися підірвати нафтопровід "Дружба". З цією метою вони використали три саморобні вибухові пристрої, інформують Патріоти України.

Як повідомляють російські ЗМІ, рано-вранці 11 червня неподалік селища Гулівка в 40 км від кордону з Україною нібито прогриміли три вибухи. У цей же момент спрацював сигнал про втрату зв'язку із засувкою трубопроводу.

Попередньо, для вибухів було використано безоболонкові вибухові пристрої.

Один вибух пошкодив трансформаторну підстанцію з енергоблоком засувки нафтопроводу. Другий залишив вирву 40 на 20 см у місці, де прокладено кабель. А третій пошкодив протипідкопну трубу, залишивши вирву 40 на 60 см.

Крім того, виявився знеструмленим енергоблок управління засувкою. Сам трубопровід не постраждав.

Як повідомляє Telegram-канал Baza, розливу нафтопродуктів не трапилося, оскільки з 24 лютого трубопровід законсервовано. Однак усередині нього залишається дизельне паливо.

Трубопровід "Дружба" є найбільшою в світі мережею магістральних нафтопроводів. Його побудували в 1960-х роках, щоб постачати нафту до Східної Європи та Чехословаччини, Польщі, НДР та інших "дружніх" СРСР країн.

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...

"Дивно, що на фото не російський спецназ": Ломаченко привітав із Днем ЗСУ та нарвався на критику

вівторок, 6 грудень 2022, 14:55

Український боксер легкої ваги Василь Ломаченко привітав співвітчизників із Днем Збройних Сил України, який наша країна щорічно святкує 6 грудня, передають Патріоти України. У себе в Instagram 34-річний спортсмен опублікував світлину українських військ...