Промах "залізної канцлерки". Меркель сама зробила Німеччину залежною від Росії: У ЗМІ назвали 3 головні помилки екс-канцлера

Однією з трьох головних помилок екс-канцлера Німеччини Ангели Меркель є рішення припинити використання ядерної енергії. Це врешті-решт поставило ФРН у сировинну залежність від Росії, зазначають Патріоти України.

Експерти вважають, що німецький уряд переоцінив небезпеку та збитки від ядерних інцидентів. Також відмова суперечить вимогам кліматичної політики ЄС – зниження викидів СО2, повідомляє The Daily Telegraph.

За підрахунками вчених, після закриття АЕС у країні почали спалювати більше вугілля. А це вже спричинило додаткові викиди десятків мільйонів тонн СО2. Відзначається, що це збільшило кількість смертей на рік на 1100 людей.

Нині у Німеччині працюють 6 АЕС. Однак і вони мають бути відключені до кінця наступного року. До речі, у першій половині 2021-го на ядерну енергетику припало до 12% електрики, що споживається в країні.

Ще однією з головних помилок Меркель називають відкриття кордонів для біженців. Це почалося ще у 2015 році, а наслідки цього рішення вже наразі відчуваються у Східній Європі.

Також згадується і боргова криза Греції. Тоді Ангела Меркель захищала банки з ФРН, хоча їй довелося "кинути під автобус" іншого члена ЄС. Вказується, що тоді країни Південної Європи були змушені вдатися до жорстких економічних заходів, які залишили "глибокі економічні та політичні шрами".

Нагадаємо, у Берліні у четвер, 2 грудня, провели офіційну частину церемонію прощання Ангели Меркель із посадою канцлера ФРН. Її провели традиційним способом – під супровід військового оркестру.

Церемонія відбулася у дворі Міністерства оборони країни. На ній були присутні близько двохсот осіб, у тому числі 52 міністри урядів різних періодів.

Епоха Меркель, яка тривала цілих 16 років, добігає кінця. Але вона пробуде на посаді до 8 грудня, коли буде визначено нового канцлера. Ним стане, як раніше стало відомо, Олаф Шольц.

"Зараз час... зачинити кришку піаніно": Порошенко на порозі суду потролив Зеленського

середа, 19 січень 2022, 21:28

Колишній президент України Петро Порошенко жорстко пожартував над главою країни Володимиром Зеленським 19 січня після того, як суд призначив йому запобіжний захід у так званій “вугільній справі”. Заяву він зробив на порозі Печерського райсуду Києва, пе...

Український дипломат розповів про помилки Путіна, що призведуть до розвалу РФ, та як вплинуть на Україну переговори Росії зі США та НАТО

середа, 19 січень 2022, 20:59

Бажання Росії змінити світ чи хоча б європейський континент «під себе» вже не є ні для кого секретом. Кремль без упину оголошує нові вимоги до НАТО та Заходу, які подекуди вражають дипломатів своєю безглуздістю та нереалістичністю. А вислови представни...