"Промахнувся" з датою: Путін оконфузився на зустрічі з президентом Ґвінеї-Бісау (відео)

Президент Росії Володимир Путін потрапив у незручну ситуацію під час зустрічі з президентом Республіки Гвінея-Бісау. Умару Сісоку Ембало 25 жовтня відвідав Кремль, передають Патріоти України.

Зокрема, Путін оконфузився, сказавши, що дипломатичним відносинам РФ та Гвінеї-Бісау 2023 року виповниться 55 років. Насправді ця західноафриканська республіка існує всього 49 років (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця)."Шановний пане президенте, добрий день, дуже радий вас бачити. Наступного року ми відзначаємо п'ятдесяти... п'ятирічний ювілей наших дипломатичних відносин", – сказав Путін, затнувшись при вимові числа.

При цьому в повідомленні пресслужби президента РФ на сайті Кремля в промові Путіна вказали інші цифри. Гвінея-Бісау – держава на заході Африки, колишня частина португальської колонії Гвінея та Зелений мис. Проголосила незалежність 1974 року.

Уряд республіки офіційно визнав незалежність України 2003 року, а дипломатичні відносини були встановлені 2009-го. Представництв Гвінеї-Бісау в Україні немає, найближче розміщується в Москві. Справами України в Гвінеї-Бісау управляє українське посольство в Сенегалі.

"Стан Лукашенка критичний": Білоруська опозиція вимагає скликати "стратегічну сесію" для обговорення виборів у Білорусі

неділя, 28 травень 2023, 11:23

У Білорусі заявили про те, що стан самопроголошеного президента цієї держави Олександра Лукашенка критичний. Після закритої зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним білоруський диктатор, чутки про стрімке погіршення здоров'я якого у Білорусі цирку...

Використали нетрадиційні маршрути: Гуменюк розповіла, чим була особливою нічна атака окупантів

неділя, 28 травень 2023, 10:56

Під час нічної атаки 28 травня росіяни запускали "Шахеди" нетрадиційними маршрутами, аби максимально обійти сили ППО на півдні. Про це розповіла керівниця пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк, передають Патріоти України. "Вони намагалися макси...