Промовисто: Зеленський звільнив свого радника Лероса, який відкрито виступив проти братання Сивохи з колаборантами та плану Єрмака-Козака про легітимізацію "ЛДНР"

Народний депутат від "Слуги народу" Гео Лероса

У п'ятницю, 20 березня, президент України Володимир Зеленський звільнив Гео Лероса з числа своїх радників. Про це повідомляється на сайті глави держави, зазначають Патріоти України. В указі президента №100 / 2020 йдеться: «Звільнити Лероса Гео Багратовича від виконання обов'язків радника президента України (поза штатом)».

Як відомо, 13 березня Лерос і ще 54 нардепа з пропрезидентської фракції «Слуга народу» публічно виступив проти підписання Консультативної протоколу з представниками ОРДЛО в Мінську. Після цього він і 18 «слуг» звернулися до секретаря РНБО Олексію Данилову з вимогою звільнити радника Сергія Сивохо, який назвав російську агресію проти України «внутрішнім конфліктом» і просуває ідею «національного примирення» з окупованими територіями.

У Кремлі відмовилися коментувати заяву міноборони РФ про "наступ ЗСУ" і заговорили про доповіді Путіну "з землі"

понеділок, 5 червень 2023, 16:48

У Кремлі відмовилися коментувати заяву міністерства оборони країни-терориста Росії про "наступ Збройних сил України". Спікер кремлівського диктатора Дмитро Пєсков заговорив про доповіді Володимиру Путіну "з землі". Про це повідомляють російські пропага...

РФ відчуватиме весь біль, який пережила Україна: У Зеленського висловилися про завершення війни

понеділок, 5 червень 2023, 15:58

Не можна точно сказати, коли закінчиться війна в Україні з Росією. Київ фіналізуватиме цю війну абсолютно справедливо, передають Патріоти України. Росія буде відчувати весь той біль, який пережили українці, розповів радник голови Офісу президента Украї...