До тимчасово окупованого Маріуполя завезли шкільні зошити з Путіним. Про це повідомляє Маріупольська міська рада, передають Патріоти України.
Зазначається, що ці зошити планують видавати дітям в початковій школі. "Окупанти використовують усі можливості для пропаганди та "промивання" мізків дітям. Їм виявилося мало "уроків мужності та патріотизму" та створення псевдорадянських "юнармійців". Тепер з першого класу намагатимуться "вибілити" війну та лідера-злочинця", - йдеться в повідомленні.
"Коли я писав блог по вбивству Фаріон, то зразу сказав, що ви будете здивовані вбивцею і мотивами", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України. "Зараз бачу сміхуйочки з приводу, що наступною жертвою мав бути Макс Бужанський. Про ...
Підтримка Гарріс серед зареєстрованих виборців різко зросла з 35% на початку місяця до 46%, що на 11 пунктів вище, ніж раніше, однак Трамп все ще попереду. Про це інформує The Wall Street Journal, передають Патріоти України. Згідно з новим опитуванням,...