"Пропаганда" була написана в 1928-му: Російським гауляйтерам з Кремля прислали методички, як керувати містами та зомбувати населення (фото)

На тимчасово окупованих РФ територіях України у містах господарюють підконтрольні Кремлю гауляйтери. Цим фейковим "мерам" із РФ надіслали методички про те, як треба зомбувати місцеве населення. Також колаборантам дали вказівки щодо того, як правильно "розвивати" захоплені російськими військовими міста. Про це OBOZREVATEL повідомили читачі, передають Патріоти України.

На фото видно, що методички гауляйтерам надіслали на компакт-дисках, відправник – Міністерство цифрового розвитку, зв'язку та масових комунікацій РФ. Один із дисків містить "50 порад меру", а на другому – книга Едварда Бернейса "Пропаганда", написана в 1928 році. У ній розповідається про психологічні маніпуляції, які використовують у зв'язках із громадськістю.

Цікаво, що Кремль дає поради щодо "розвитку" тимчасово захоплених українських міст, тоді як у самій Росії ситуація набагато сумніша. Багато міст і сіл там виглядають як населені пункти України, зруйновані війною, хоча на території РФ бойові дії не велися.

Варто також згадати про те, що в Росії за межею бідності живе 20,9 млн осіб – кожен сьомий росіянин. Цей показник у півтора рази більший, ніж наприкінці минулого року. "Зі своїми нетрями краще розберіться", – прокоментував розсилку методичок наш читач.

Джерело: Обозреватель

Leopard 2A6 ЗСУ випробували на Т-62. Окупантам не сподобається, особливо танкістам

неділя, 28 травень 2023, 0:55

Українські військові випробували свої західні танки Leopard 2 на трофейних російських. . Кадри з випробуваннями оприлюднив український танкіст Андрій Ніконоров. . Для випробувань взяли Leopard 2A6, а мішенню для нього обрали Т-62МВ. . «Завершили під...

"Я думал скажут спасибо, а они спятили": Путін обурений реакцією грузинів на відновлення прямого авіасполучення

субота, 27 травень 2023, 22:30

Масові протести в Грузії у відповідь на прямі авіарейси і введений безвіз з Росією викликали повне здивування у президента РФ Володимира Путіна, передають Патріоти України. Як повідомляє російський "Інтерфакс", диктатор заявив, що чекав від грузинськог...