"Пропаганда" була написана в 1928-му: Російським гауляйтерам з Кремля прислали методички, як керувати містами та зомбувати населення (фото)

На тимчасово окупованих РФ територіях України у містах господарюють підконтрольні Кремлю гауляйтери. Цим фейковим "мерам" із РФ надіслали методички про те, як треба зомбувати місцеве населення. Також колаборантам дали вказівки щодо того, як правильно "розвивати" захоплені російськими військовими міста. Про це OBOZREVATEL повідомили читачі, передають Патріоти України.

На фото видно, що методички гауляйтерам надіслали на компакт-дисках, відправник – Міністерство цифрового розвитку, зв'язку та масових комунікацій РФ. Один із дисків містить "50 порад меру", а на другому – книга Едварда Бернейса "Пропаганда", написана в 1928 році. У ній розповідається про психологічні маніпуляції, які використовують у зв'язках із громадськістю.

Цікаво, що Кремль дає поради щодо "розвитку" тимчасово захоплених українських міст, тоді як у самій Росії ситуація набагато сумніша. Багато міст і сіл там виглядають як населені пункти України, зруйновані війною, хоча на території РФ бойові дії не велися.

Варто також згадати про те, що в Росії за межею бідності живе 20,9 млн осіб – кожен сьомий росіянин. Цей показник у півтора рази більший, ніж наприкінці минулого року. "Зі своїми нетрями краще розберіться", – прокоментував розсилку методичок наш читач.

Джерело: Обозреватель

"Ми не знаємо, наскільки велика ця країна": Орбан цинічно висловився про вступ України в ЄС

п’ятниця, 29 вересень 2023, 13:53

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан назвав російську агресію проти України «слов'янською братньою війною». Про це він сказав в ефірі Kossuth radionak, передають Патріоти України. Орбан зазначив, що Угорщина від початку дивилася на цю війну інакше, ні...

Українцям доведеться доконати утилізацію: Недобитки "Вагнера" повертаються до Бахмута - британська розвідка

п’ятниця, 29 вересень 2023, 11:36

Останніми тижнями до сотні бійців, пов’язаних з приватною військовою компанією (ПВК) Вагнер, почали передислокацію в Україну як окремо, так і невеликими групами, для участі у бойових діях на боці різноманітних проросійських підрозділів. Про це 29 верес...