Пропаганда Кремля у захваті від "досягнення": Посол Північної Кореї у Москві прийняв "міністрів" із "ЛДНР"

У п’ятницю, 20 травня, так звані “міністри закордонних справ” невизнаних у світі псевдодержавних утворень на Донбасі Наталія Ніконорова та Владислав Дейнего зустрілися в Москві із послом КНДР у Росії Сін Хон Чхолем. Про це повідомляють російські пропагандистські ЗМІ з посиланням на так зване “МЗС ДНР”, передають Патріоти України.

У повідомленні йдеться, що ця зустріч була присвячена консультаціям щодо форматів та механізмів подальшої співпраці. Наголошується, що сторони домовилися про продовження робочих контактів між собою.

Як відомо, комуністичний режим КНДР перебуває під односторонніми санкціями США, які спрямовані на запобігання поширенню Пхеньяном зброї масового знищення та засобів її доставлення.

"Російські і американські танки горять однаково": Президент Хорватії відзначився скандальною заявою

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:15

Президент Хорватії Зоран Міланович вважає, що Хорватії не слід надавати військову допомогу Україні, а відправка західних танків Києву тільки затягне війну. Про це він сказав під час відвідин компанії AD Plastik, повідомляють Патріоти України з посиланн...

"Відкобзонили" під Бахмутом: ЗСУ "віддячили" ще одному "бойовому" попу РПЦ (фото)

четвер, 26 січень 2023, 23:53

На війні в Україні ліквідовано ще одного "бойового попа" Російської Православної церкви, який допомагав окупантам вбивати українців, Денис Волін ("ієромах Дамаскін"). Про ліквідацію пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України. Пропагандисти зараху...