Пропаганда Кремля вже звинуватила ЗСУ: В окупованій Горлівці "бавовна" на заводі "Стирол" (відео)

В окупованій Горлівці під Донецьком спалахнула пожежа на хімічному заводі "Стирол". Чорний дим над заводом видно з різних куточків міста. Відео з Горлівки почали з'являтися у мережі, інформують Патріоти України.

У Росії вже звинуватили Україну в ударі по підприємству. В окупованій Горлівці на Донеччині надвечір 12 серпня спалахнула пожежа. Судячи з повідомлень у мережі, горить завод "Стирол". Над ним здіймається чорний дим, який видно з різних куточків міста.

У Росії миттєво звинуватили у пожежі Збройні сили України, які, як запевняють пропагандисти, завдали по "Стиролу" удару. "У соцмережах публікують кадри пожежі після українського удару по горлівському хімзаводу "Стирол", – повідомили російські "РИА Новости".

Пізніше в так званій мерії Горлівки заявили, що "внаслідок ударів ЗСУ" на "Стиролі" нібито спалахнув склад із руберойдом. Саме по ньому, за версією окупантів, українські артилеристи цілилися та запустили 15 снарядів. Оскільки вибухів на відео не чути, не виключено, що "селітру" та "гуманітарку" на "Стиролі" не зберігали.

Росія вдарить ракетами по Києво-Печерській Лаврі, коли втратить над нею контроль, - Кочетков

неділя, 27 листопад 2022, 10:49

Українська православна церква Московського патріархату (УПЦ МП), особливо в останні дні раз у раз потрапляє в скандали. Після того, як на території Києво-Печерської Лаври в одному з храмів співатипісню "Звон плывет, плывет над Россиею" про "пробудження...

Немає жодних ознак, що режим хочуть скинути: Чичваркін пояснив, чому на Заході не вважають Путіна загрозою

неділя, 27 листопад 2022, 10:45

Російський бізнесмен та опозиціонер Євген Чичваркін вважає, що колективний Захід не вважає диктатора Володимира Путіна реальною загрозою своїй безпеці, попри повномасштабну війну в Україні. На сьогодні об'єктивно немає підстав вважати, що режим Кремля ...