
У Росії вже звинуватили Україну в ударі по підприємству. В окупованій Горлівці на Донеччині надвечір 12 серпня спалахнула пожежа. Судячи з повідомлень у мережі, горить завод "Стирол". Над ним здіймається чорний дим, який видно з різних куточків міста.
У Росії миттєво звинуватили у пожежі Збройні сили України, які, як запевняють пропагандисти, завдали по "Стиролу" удару. "У соцмережах публікують кадри пожежі після українського удару по горлівському хімзаводу "Стирол", – повідомили російські "РИА Новости".
Пізніше в так званій мерії Горлівки заявили, що "внаслідок ударів ЗСУ" на "Стиролі" нібито спалахнув склад із руберойдом. Саме по ньому, за версією окупантів, українські артилеристи цілилися та запустили 15 снарядів. Оскільки вибухів на відео не чути, не виключено, що "селітру" та "гуманітарку" на "Стиролі" не зберігали.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....