
У Росії вже звинуватили Україну в ударі по підприємству. В окупованій Горлівці на Донеччині надвечір 12 серпня спалахнула пожежа. Судячи з повідомлень у мережі, горить завод "Стирол". Над ним здіймається чорний дим, який видно з різних куточків міста.
У Росії миттєво звинуватили у пожежі Збройні сили України, які, як запевняють пропагандисти, завдали по "Стиролу" удару. "У соцмережах публікують кадри пожежі після українського удару по горлівському хімзаводу "Стирол", – повідомили російські "РИА Новости".
Пізніше в так званій мерії Горлівки заявили, що "внаслідок ударів ЗСУ" на "Стиролі" нібито спалахнув склад із руберойдом. Саме по ньому, за версією окупантів, українські артилеристи цілилися та запустили 15 снарядів. Оскільки вибухів на відео не чути, не виключено, що "селітру" та "гуманітарку" на "Стиролі" не зберігали.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...