Пропаганда Путіна осоромилася із заявою про "особливо жорстокого" українського чиновника

Згаданий росіянами Микола Голомша є главою політичної партії "Патріот", має звання заслуженого юриста України.

Микола Голомша. Фото: Vse.Media.

Російське державне інформагентство "РИА Новости" допустило помилку, назвавши Миколу Голомшу чинним заступником генерального прокурора України. Сьогодні вранці агентство опублікувало новину "Перший заступник генпрокурора України закликав до "більшої жорстокості" на Донбасі", в якій наводить слова Голомші в ефірі телеканалу "112 Україна", передають Патріоти України.

При цьому РІА "Новости" не вказало, що Голомша є колишнім чиновником, так як він був першим заступником генпрокурора в 2014 році. Зокрема, це було написано в титрі телешоу "Пульс", в якому виступав Голомша.

"Наша зовнішня політика вимагає більшої жорсткості, внутрішня політика вимагає більшої жорсткості. Не можна в країні, де понад 15 тисяч жертв, розповідати, що влада повинна йти домовлятися з Росією. <...> Якщо хтось колаборант, то, будь ласка, чемодан-вокзал-Росія", - цитує Голомшу російське інформагенство.

Крім того, він виступив за те, щоб "вбивати бойовиків і вбивати всіх тих, хто взяв в руки зброю проти України". Зараз Микола Голомша є главою політичної партії "Патріот", має звання заслуженого юриста України.

З архіву ПУ. "Слуга народу", який хотів відіслати інструкорів НАТО задля довіри РФ, накреслив чесно-благородно "червоні лінії", котрі влада не перетинатиме у "формулі Штайнмаєра"

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 4:00

Для початку переговорів з врегулювання конфлікту на Донбасі має бути виконано ряд умов, озвучених президентом України Володимиром Зеленським. Про це у Верховній Раді заявив народний депутат від “Слуги народу” та голова Комітету ВР з питань зовнішньої п...

Хіти тижня. "Ти скільки відвоював метрів української землі? Ти віддав хоч один наказ про наступ? Ти відступив": Сюмар "накинулася" на Зеленського через послання до українців у Раді

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 0:35

У щорічному посланні до українців у Верховній Раді президент Володимир Зеленський називав не свої досягнення, а попередників. Про це з трибуни парламенту у вівторок 20 жовтня сказала народна депутатка з фракції "Європейська солідарність" Вікторія Сюмар...