
Окупаційні війська Росії не припиняють спроб штурмувати українські позиції на Бахмутському напрямку фронту. Водночас в механізовані атаки ворог більше йде піхотою, аніж бронетехнікою. До того ж йдеться не тільки про новоспечених "мобіків", а й більш досвідчених вояк. Про це вефірі телемарафону розповів Олег Калашніков - офіцер пресслужби 26-ї артилерійської бригади ім. Романа Дашкевича, передають Патріоти України.
За його словами, значна кількість підрозділів ЗС РФ укомплектовані мобілізованими солдатами, які навіть вже можуть не проходити навчання в центрах: їх кидають прямо на передову, в перших лавах штурмових груп.
Якщо ж російським "мобікам" вдається десь закріпитися, лише тоді на ці позиції підтягуються загарбники з бойовим досвідом. "І вже вони починають окопуватися і створювати вогневий рубіж. Пропаганда у них працює, мізки промиваються. І вони дійсно вважають, що краще вмерти, ніж потрапити в полон", – зауважив Калашніков.
Водночас підкреслив, що ворог максимально застосовує особовий склад у штурмах, не жаліючи й не рахуючи живу силу. Хоча важка техніка теж використовується в атаках, її окупанти намагаються більше берегти. "Так, ворог здійснює від 10 до 12 тисяч пострілів по лінії фронту, однак це не та кількість, яка потрібна для активних штурмових дій", – зазначив пресофіцер, додавши, що частіше й активніше росіяни застосовують скиди КАБів.
У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...
Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...