Пропагандист Коломойського з "плюсів" назвав Ляшка професійною повією

Олександр Дубінський заявив, що політик останнім часом влаштовує «концерти» біля президента Володимира Зеленського.

Олександр Дубінський. Фото: UAportal.

Олександр Дубінський прокоментував істерики Ляшка щодо Зеленського. За його словами, при Порошенку таких істерик не було з однієї причини, передають Патріоти України.

Сьогодні, 5 червня, відомий український журналіст Олександр Дубінський прокоментував поведінку лідера «Радикальної партії» Олега Ляшка. У своєму блозі журналіст зазначив, що політик останнім часом влаштовує «концерти» біля президента Володимира Зеленського.

«Сьогодні Ляшко написав, що Зеленський таємно присвоїв звання лейтинанта своєму другу Івану Баканову, перед тим як назначити його першим замголови СБУ. До цього Ляшко сидів і мовчав, коли Порошенко розкидався генеральськими званнями», - наголосив журналіст.

За словами Дубінського, Ляшко – це «професійна повія», яка «візчить» лише тоді, коли їй добре заплатять. Він нагадав, що у радикала немає шансів пройти у Раду.

«А грошей то хочеться, А в кого ж їх взяти? У противників Зеленського. Хто являється ключовим противником Зеленського? Порошенко. Тому Ляшку треба системно мінісувати рейтинг партії «Слуга народу», чим він й займається», - заявив Дубінський.

Розвідка повідомила, яка доля чекає на затриманих священників Московської церкви

четвер, 1 грудень 2022, 15:38

Затриманих після обшуків священників Московської церкви можуть долучити до обмінного фонду. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Андрій Юсов. Наразі по всій Україні відбуваються обшуки в об’єктах УПЦ МП. «На прикладі великого обмі...

Недомперії знов зробили боляче: У Молдові більше не буде виборчих бюлетенів російською мовою

четвер, 1 грудень 2022, 15:29

Відповідні поправки у законодавство про вибори погодив парламент країни. Раніше було внесено аналогічні поправки у Виборчий кодекс Молдови. Парламент Молдови схвалив нову редакцію кодексу про вибори, з якого вилучили норму про друкування бюлетенів росі...