Пропагандист Кремля "проколовся" з інтерв'ю Кулеби про перемогу України

Результатами роботи Артема Шейніна виявилися задоволені... українці.
Дмитро Кулеба. Фото: Ділова столиця.

Український віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба на своїй сторінці в Twitter опублікував відео, де відомий пропагандист РФ Артем Шейнін в своїй програмі показує уривок інтерв'ю з участю політика, передають Патріоти України.

Рупор Кремля вирішив яскраво розповісти про інтерв'ю Кулеби і не полінувався показати відповідний ролик, який обернувся для нього ганьбою. Українець розповів, що для нього перемога над агресором складається з трьох елементів - деокупації і реінтеграції Донбасу на правах децентралізованої частини України, повернення Кримського півострова і моменту, коли глава РФ схилить голову перед монументом ветеранів АТО. Продажний журналіст благополучно пропустив, що Кулеба говорив про "якогось" президента РФ, показавши, що це повинен зробити нинішній лідер росіян Володимир Путін.

Міністр проти своєї заступниці, або Зрадників ніхто не любить: "Некомпетентний" Криклій розсварився з героїнею “постільного скандалу”, довідавшись, що та намагалась посісти його "крісло"

п’ятниця, 22 листопад 2019, 19:12

Заступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна заявила, що відстоюватиме свою честь в суді у зв’язку з нібито розповсюдженням неправдивої інформації про неї. Про це вона сказала на брифінгу. . Йдеться про запис розмови, оприлюдненої виключе...

"Слуга народу-2": Нардепи, яких виключили з фракції, заявили про амбітний план

п’ятниця, 22 листопад 2019, 18:45

Виключена з фракції "Слуга народу" народний депутат Ганна Скороход не зневірився і вирішила зі своїм колегою Антоном Поляковим, також виключеним з фракції, створити власну депутатську групу. "Ми зараз з Антоном (Поляковим - ред.) Створимо групу "Справж...