Пропагандист РФ заявив, що війська Путіна можуть втратити Херсон, і поскаржився на удари від ЗСУ

Російський пропагандист Анатолій Дремов, який воює проти України на боці путінської армії, заявив, що окупанти можуть втратити тимчасово захоплений Херсон. Він також поскаржився на удари Збройних сил України. Про це пропагандист написав у своєму Telegram-каналі. передають Патріоти України.

Він зазначив, що українські захисники б'ють по окупантах з усього, що мають, а мають вони зараз багато. "Нашою великою помилкою було припущення такої інтенсивної та глибокої мілітаризації укропів. Час грає не на нашу користь, потрібно кардинально змінювати стратегію.

Є великий ризик втратити Херсон", – зазначив Дремов. Він додав, що путінська армія зазнає величезних втрат як у живій силі, так і в техніці. "Є багато втрат серед наших. Радий, що Шойгу вже не бере участі в управлінні військових дій. Це перший крок до змін на фронті. Чекаємо на наступні кроки", – додав окупант.

Російські військові розпалювали багаття грошима українців із розстріляного авто: У мережі оприлюднили відеодоказ

четвер, 9 лютий 2023, 10:50

Окупанти систематично скоюють сотні воєнних злочинів на території України. Загарбники вкотре показали своє "справжнє обличчя" - російські солдати розпалювали багаття українськими гривнями. Гроші окупанти дістали з автомобілів українців, які були попере...

"Вирізали нирку і відправили на фронт": Окупант розповів про "лікування" важкопоранених в "ДНР". Перехоплення

четвер, 9 лютий 2023, 10:30

Росії не вистарчає "гарматного м'яса", яке швидкими темпами закінчується в Україні. Тому солдатів відправляють назад на фронт навіть після важких операцій з видалення органів. Про одну з таких історій розповів російський окупант в телефонній розмові зі...