Пропагандистка Скабєєва забилася в істериці через жарт Галкіна про її голову в руках Кіркорова (відео)

Російський комік Максим Галкін, який засуджує кремлівську владу і війну в Україні, на одному зі своїх американських концертів склав жарт про пропагандистів: Ангеліні Вовк на додачу до Хрюші і Степаші, з якими путіністка зібралася їхати на фронт і підтримувати окупантів, запропонував взяти ще й Кіркорова в епатажному вбранні з головою пропагандистки Скабєєвої в руках, передають Патріоти України.

Глядачі жарт оцінили, і він швидко розійшлася по мережі. Однак, дотепність гумориста чомусь не сподобалося самій Скабєєвій - на рахунку пропагандистки стільки грубих і непристойних висловлювань і про самого Галкіна, і про Україну та її представників, що така "вразливість" з її боку навіть комічна.

Проте на своєму Telegram-каналі вона вибухнула злякано-істеричною тирадою, в якій хіба що не буквально звинувачує Максима Галкіна в замаху на вбивство, попутно ображаючи його честь і гідність.

"Правда ж смішно? Який душевний і невинний хлопчик. Голова Скабєєвої у Кіркорова в руках. Ахаха. Ви навіщо такому чудесному гумористу влаштували камінг-аут? Навіщо розповіли, що Галкін - гей? Брехунці. Галкін - не гей. Він формений [неценз.]. [неценз.]. Звичайна гн**a - як каже Лукашенко. Це ж прямий заклик до вбивства / розправи наді мною? Або ще не прямий? Є юристи?" - розійшлася Скабєєва.

Примітно, що самому Галкіну думка закоренілої пропагандистки про його особистість та/або жарти абсолютно нецікава. Комік проігнорував образи Скабєєвої на свою адресу.

"Я його у першому ж бою розстріляю": Військовий ЗС РФ поскаржився на свого замполіта. Перехоплення

середа, 31 травень 2023, 11:30

Російський військовий телефоном поскаржився на свого заступника командира з політичної частини. У пориві емоцій він пообіцяв його розстріляти. Солдат під час бесіди додав, що ненавидить замполіта. Цю розмову було перехоплено Головним управлінням розвід...

Кримський міст поки живий: Аксьонов вмовляє росіян їхати в окупований Крим

середа, 31 травень 2023, 11:26

"Глава" тимчасово окупованого Криму Сергій Аксьонов повідомив, що Кримський міст готовий прийняти туристичний потік автотранспорту, передають Патріоти України. За словами Аксьонова, час очікування і проходження до перегляду автомобіля на головному тран...