Пропагандисту Кремля "відрубали" голову: Конфлікт губернатора Свердловської області та Соловйова вийшов на новий рівень

Мер Первоуральська Ігор Кабець показав малюнок, на якому губернатор Свердловської області Євген Куйвашев відрубує голову головному кремлівському пропагандисту Володимиру Соловйову. Відповідний малюнок він опублікував у себе в соцмережі, передають Патріоти України.

“Хай буде з нами сила”, – підписав малюнок Кабець.

Конфлікт Соловйова та Куйвашева розпочався наприкінці квітня поточного року. Під час одного зі своїх ефірів пропагандист назвав Єкатеринбург центром «мерзотної лібероти». У відповідь на це губернатор Свердловської області порадив Соловйову “стежити за своїм язиком”.

Наприкінці навчального року учні ліцею № 12 Єкатеринбурга влаштували ЛГБТ-танець на порозі своєї школи. Те, що сталося, прокоментував Соловйов: “Яке насіння – таке і плоди. 10-класники ліцею влаштували вульгарний виступ з ЛГБТ-душком на травневому конкурсі танців. Тут все: “тверк”, роздягання та костюми, наче взяті в оренду у збоченців. Ви запитаєте, як відреагувало на все це керівництво ліцею? Нагородило „танцюристів“ за сміливість”, – обурився він.

Губернатор Євген Куйвашев виступив на підтримку директора ліцею, зазначивши, що батькам учнів, які підтримали директора, він довіряє більше, ніж телеведучому Соловйову, «якому вкотре щось не сподобалося» в Єкатеринбурзі.

Згодом пропагандист запропонував направити Куйвашева на “перевиховання” до глави Чечні Рамзана Кадирова: “Значить, Куйвашев, хочу звернути вашу увагу, що йдеться не про мене. З вимогою розібратися виступив не я, а велика кількість громадських діячів, які не підтримують ваші ЛГБТ-захоплення. Справа не в тому, що дітки погано вчинили. По-перше, цей номер готувався дорослими. Я не можу організувати перевірку, а її організували ваші люди. Що ще вони збираються пародіювати?”.

Соловйов також обурений тим, що губернатор Свердловської області досі не висловився щодо свого ставлення до повномасштабної війни Росії проти України: “Куйвашев не знайшов можливості сказати, як він ставиться до того, що 600 учнів написали вимогу зняти літеру Z із навчального закладу, в якому вони навчаються. Куйвашев не знайшов у собі сили відповісти, підтримує він політику президента чи ні. Він був хоч в одному госпіталі, він поспілкувався з пораненими? Він поїхав на Донбас? Ні», – сказав Соловйов.

Частину вже ліквідували: На Південь України перекидають перших російських мобілізованих - полковник СБУ

неділя, 2 жовтень 2022, 16:29

Збройні сили України спостерігають перекидання перших мобілізованих на Південь України. Про це повідомив полковник СБУ Роман Костенко, передають Патріоти України. "Додатковий ресурс противника - завжди погано для поля бою. Оскільки це завжди люди в тан...

Хто б сумнівався: Конституційний суд РФ схвалив захоплення територій України

неділя, 2 жовтень 2022, 15:43

Конституційний суд Російської Федерації підтримав привласнення окупованих територій України - "ДНР", "ЛНР", Херсонської та Запорізької областей. Вже призначені "вибори" в "парламенти" на 2023 рік. Про це повідомляє російське пропагандистське агентство ...