Пропагандисти Кремля готують "докази" того, що Іл-76 з нібито полоненими збила Україна, - ГУР Міноборони

Росія дала вказівку шукати уламки ракет для систем "Patriot" на окупованих територіях України для підготовки операції проти Києва по звинуваченню у збитті літака нібито з українськими полоненими. Про це сказав представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону, відповідаючи на запитання з приводу розслідування щодо падіння поблизу Бєлгорода військового літака РФ Іл-76, в якому нібито, за твердження ворожої сторони, були українські полонені, передають Патріоти України.

"На жаль, про зрушення ми зараз не можемо говорити, бо держава – агресор не відгукнулася на заклик України стосовно створення міжнародної комісії, проведення міжнародного розслідування за участю представників ООН і Червоного хреста. Тобто фактично заблокувала цю ініціативу, що багато про що говорить", - зазначив він.

Юсов додав, що є інформація, що ворог буде пробувати і далі використовувати тему збиття літака Іл-76 під Бєлгородом для проведення ІПСО і для тиску всередині країни та дискредитації нашої держави за кордоном.

"Орієнтовно на липень певні дії з боку так званого Слідчого комітету держави агресора заплановані, де фальсифікуються "докази". Одразу після цього інциденту росіяни поставили завдання своїм підрозділам шукати уламки, зокрема, ракет Patriot на тимчасово окупованих територіях з тим, щоб пробувати "ліпити" якусь "доказову" базу. Тим не менше, поки що ліпиться погано, інакше вже була б активність з їхнього боку", - сказав Юсов.

"Проблема в тому...": Крамаров оцінив удар новою російською бомбою на Харківщині

субота, 22 червень 2024, 21:36

На Харківщині, в районі Липців, ворог уперше застосував нову авіабомбу ФАБ-3000 М-54 з уніфікованим модулем планування та коригування. Про що це свідчить - пояснив військовий експерт Андрій Крамаров, пише "Обозреватель", передають Патріоти України. "Т...

Путін звільнив генерала ФСБ, який переконав його навпґажитись на повномасштабне вторгнення в Україну

субота, 22 червень 2024, 19:55

Російський генерал Сергій Беседа залишив посаду начальника пʼятої служби ФСБ. Його змінив Олексій Комков, який працював до цього заступником керівника служби контррозвідки. Про це у суботу, 22 червня, повідомило видання "Важные истории", посилаючись на...