Пропагандисти Кремля вже звинуватили ЗСУ: Війська РФ обстріляли Запорізьку АЕС (фото)

У вівторок, 20 вересня, російські окупаційні війська вчергове обстріляли захоплену ними Запорізьку атомну електростанцію в Енергодарі. Через провокацію росіян була пошкоджена система охолодження. Про це повідомили енергодарські журналісти у Telegram, передають Патріоти України.

Крім того, є влучання біля корпусу їдальні станції, пошкоджений один зі спецкорпусів. "Попередньо, інформації про постраждалих немає", – сказано в повідомленні.

Російські пропагандисти на своїх ресурсах писали, що в пошкодженій їдальні під час обстрілу були співробітники АЕС, проте не уточнили, чи є постраждалі. В атаці на ядерний об'єкт в РФ традиційно звинуватили Збройні сили України.

Після 52 місяців окупації: Ворог тікає з Кінбурнської коси. Над півостровом замайорів прапор України (відео)

четвер, 25 червень 2026, 14:32

Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...

Смерть "Шахедам": У Латвії лише за рік збудували завод з виробництва ракет ППО Mark I

четвер, 25 червень 2026, 14:18

У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...