Пропагандисти Кремля заявили, що РФ і Україна "вперше провели очні переговори" стосовно дітей, омбудсмен відреагував

Дитяча омбудсменка країни-окупанта Росії Марія Львова-Бєлова заявила, що РФ і Україна нібито "вперше провели очні переговори стосовно дітей". Про це повідомило 24 квітня російське пропагандистське агентство "РИА-Новости", передають Патріоти України.

"Переговори відбулися в [катарській] Досі, досягнуто домовленості, що 29 дітей переїдуть в Україну, 19 – у Росію", – цитують пропагандисти Львову-Бєлову, на арешт якої Міжнародний кримінальний суд (МКС) видав ордер.

В ефірі українського національного телемарафону ситуацію прокоментував український омбудсмен Дмитро Лубінець, відеозапис свого коментаря він розмістив у Telegram. "Дійсно, прямо зараз я перебуваю в Катарі, й у мене годину тому закінчилися перемовини, але Україна веде перемовини з Катаром. [...] Саме за посередництвом Катару ми повернули і продовжуємо повертати українських дітей", – сказав омбудсмен.

За його словами, у Катарі перебуває група українських дітей "із числа повернутих", тому що катарська влада запустила програму психологічної реабілітації дітей. "Я хотів би наголосити, що Україна продовжує шукати нові інструментарії щодо повернення українських дітей, але ми це робимо за посередництвом наших партнерів", – заявив Лубінець.


"Якщо Вашингтон не піде на мирні переговори": Росія погрожує захопити ще більше українських територій

субота, 25 травень 2024, 23:16

Україна може втратити значні території, якщо США проігнорують пропозиції РФ щодо мирних переговорів. Про це заявив посол Росії у Сполучених Штатах Америки Анатолій Антонов в інтерв’ю журналу Newsweek, передають Патріоти України. За його словами, згоди ...

Кількість загиблих від удару по Епіцентру в Харкові зросла

субота, 25 травень 2024, 23:01

Станом на вечір суботи, 25 травня, відомо про щонайменше шістьох загиблих внаслідок російського удару по Епіцентру у Харкові. Про це повідомив голова ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України. Ще щонайменше 40 людей зазнали травм внаслідок атаки. ...