"Пропонував поділити Балкани": Росія розсекретила таємну розмову Сталіна і Черчілля

Щоправда ніяких документальних підтверджень своєї заяви Сергій Наришкін не надав.

Прем'єр-міністр Великобританії Уїнстон Черчілль в 1944 році нібито пропонував генеральному секретарю ЦК КПРС Йосипу Сталіну розділити частину Європи на зони радянського і західного впливу. Про це розповів голова Російського історичного товариства Сергій Наришкін, передають Патріоти України із посиланням на "РИА Новости".

"У жовтні 1944 року Черчілль запропонував Сталіну розділити Балкани і частину Південно-Східної Європи на зони радянського і західного впливу. Свої пропозиції він записав на аркуші паперу, який показав членам радянської делегації", – сказав він.

За його словами, в Югославії СРСР відводилося 50% впливу, в Болгарії, яку на той момент тільки звільнили радянські війська, – 75%. Також Наришкін пообіцяв оприлюднити документ, який доводить існування такої пропозиції британського прем'єра.

Хіти тижня. "Невдоволення українців зростає", - економіст

четвер, 27 лютий 2020, 0:10

"Вже 53% українців вважає, що Україна рухається не в тому напрямку, стрімко зростає показник невдоволення", - пише у своєму блозі Володимир Компанієць, передають Патріоти України, і продовжує:. "Кількість українців, які вважають, що справи в Україні ро...

Хіти тижня. Жертва коронавірусу: В Україні постраждав високопосадовець

середа, 26 лютий 2020, 23:55

Центральна влада не задумуючись над профілактикою розповсюдження паніки і навіть підігравши страхам населення покаранням зараженими опонентам у Конча-Заспі, тепер рубає голови рідним "слугам". "У зв’язку з ситуацією, що виникла на Тернопільщині через е...