Проросійський уряд Словаччини звинувачує попередників... у держзраді через військову допомогу Україні

Уряд Словаччини, відомий своїми проросійськими поглядами, звинуватив минулий кабінет у державній зраді та зловживанні службовим становищем через військову допомогу, спрямовану в Україну.

Як повідомляє Bloomberg, Міністерство оборони Словаччини подало кримінальну заяву проти попереднього уряду, зокрема, проти колишнього міністра оборони Ярослава Надя, заявивши, що тимчасовий кабінет не мав права ухвалювати таке фундаментальне рішення, яке залишило Словаччину без протиповітряної оборони після того, як вона відправила всі свої 13 літаків МіГ-29 в Україну.

"Я особисто вважаю, що Ярослав Надь - зрадник, і це не повинно зійти йому з рук", - заявив заступник міністра оборони Ігор Меліхер.

Попередня адміністрація на чолі з Едуардом Хегером, союзником Києва у протистоянні російській агресії, не змогла отримати вотум довіри в парламенті й перебувала в режимі тимчасового уряду ще до ухвалення рішення про відправлення військових літаків в Україну.

Надь захищав рішення про постачання МіГів Україні як "юридично обґрунтоване", оскільки воно було засноване на юридичному аналізі та колективному схваленні уряду. Його союзники стверджують, що кримінальна справа є частиною гібридної війни, що виходить із Росії.

Москва замислила черговий масштабний злочин: Україна відповіла на заяву Росії про плани підриву дамб Київського та Канівського водосховищ

п’ятниця, 12 липень 2024, 23:55

Міністерство закордонних справ України спростувало та назвало абсурдною заяву представниці МЗС РФ Марії Захарова, що нібито "Україна готує знищення дамб Київської ГЕС та Канівського водосховища, щоб звинуватити Росію". . У МЗС наголосили, що за будь-як...

По чайній ложці: Bloomberg дізнавався, скільки F-16 ЗСУ отримають влітку і до кінця року

п’ятниця, 12 липень 2024, 23:20

Один зі співрозмовників видання зазначив, що Україна ймовірно зможе розмістити ескадрилью F-16 - від 15 до 24 літаків. За словами іншого джерела, Київ очікує отримати шість F-16 цього літа і до 20 до кінця року. . Водночас у країн-партнерів виникали с...