"Прорив у Вугледарі - брехня": Гіркін розкрив невдачі окупантів на Донбасі

У російських окупантів з'явилися проблеми на Донецькому напрямку. Наступ у Мар'їнці припинився, а у Вугледарі так і не сталося прориву, передають Патріоти України.

Терорист Ігор Стрєлков-Гіркін повідомив, що 11 місяців лобових ударів окупантів вилилися лише у місцеві тактичні успіхи за дуже серйозних втрат.

За даними Гіркіна, наступ росіян у Мар'їнці припинено. Попри гучні заяви про те, що "ось-ось" місто захоплять, цього досі не сталося.

Запеклі бої в районі села Водяне - на південь від Авдіївки - також не принесли рішучого успіху окупантам. Наступ нібито зупинився через великі втрати в штурмових частинах піхоти, нестачі артилерійських боєприпасів, слабкої технічної підтримки атакувальних груп та їх низької укомплектованості особовим складом.

Нема успіхів у росіян в районі Вугледару, який вони щільно поливають вогнем з усіх озброєнь. За даними Гіркіна, заяви про прорив у Вугледарі "очікувано виявилися брехнею".

"Давно перетворене на єдину фортецю селище, що представляє собою компактний мікрорайон висотних будинків серед суцільних рівних полів, - взяти "наскоком" не вдалося. Тепер війська, які намагаються його штурмувати - перебувають у вкрай невигідному становищі порівняно з частинами ЗСУ, що обороняються, які сховані у бетонних підвалах і мають можливість коригування артилерійського вогню на значну відстань навіть без застосування технічних засобів", - заявив Гіркін.

Терорист підсумував, що за 11 місяців спроба РФ лобовими ударами протаранити довгострокову оборону ЗСУ на Донецькому фронті - вилилася лише у місцеві тактичні успіхи за дуже серйозних втрат.

Українці можуть отримати від міжнародних організацій до 7 тис. грн допомоги: Хто претендує та як оформити

п’ятниця, 24 березень 2023, 10:56

Українські внутрішньо переміщені особи (ВПО) можуть отримати допомогу від кількох міжнародних організацій. Наприклад, французька гуманітарна організація ACTED виплачує переселенцям по 6600 грн. Про те, від яких організацій можуть отримати кошти українс...

У кума Путіна нові проблеми: Суд арештував "приховані" активи дружини Медведчука на колосальну суму

п’ятниця, 24 березень 2023, 10:47

Суд арештував "приховані" активи дружини колишнього нардепа Віктора Медведчука Оксани Марченко на понад 440 мільйонів гривень, передають Патріоти України. "За матеріалами Служби безпеки суд арештував чергові активи Оксани Марченко, яка підозрюється у ф...