Прощання з ланцюгами імперії: Україна виходить з чергової угоди з СНД

У неділю, 4 липня, Україна офіційно вийде з угоди з СНД, що стосується галузі захисту прав споживачів. Відповідний закон був підписаний 15 червня президентом України Володимиром Зеленським, а 3 липня опублікований у «Голосі України», зазначають Патріоти України.

«Вийти з Угоди про основні напрями співробітництва держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав в галузі захисту прав споживачів, вчиненої 25 січня 2000 року в м. Москві та ратифікованої законом від 7 березня 2002 року», – мовиться у документі.

Україна вийшла з багатьох угод, укладених в СНД. У грудні 2020 року Кабмін підтримав вихід України з Гірничої хартії держав-учасниць СНД, угоди про координацію міждержавних відносин в галузях електроенергетики СНД, угоди про основні принципи співробітництва в галузі мирного використання атомної енергії та інших.


Чергова "бавовна" у Бєлгородській області: Місцеві жителі показали відео вибухів

неділя, 5 лютий 2023, 15:52

У Бєлгородській області РФ – чергова "бавовна". Про це сьогодні, 5 лютого, повідомляють місцеві Телеграм-канали, передають Патріоти України. У повідомленнях йдеться, що після вибуху спрацювали сигналізації автівок. Наразі влада не коментує інцидент. На...

"Нормально прилетіло": У Новій Каховці сталася "бавовна" у яхт-клубі, де любили відпочивати окупанти (фото, відео)

неділя, 5 лютий 2023, 15:28

У тимчасово окупованій Новій Каховці на Херсонщині пролунали вибухи та здійнялася пожежа у яхт-клубі "Maxmarine", де люблять відпочивати російські загарбники. Про бавовну у місті повідомляють у місцевих пабліках. Офіційної інформації про вибухи у місті...