
У Київраді запланували демонтувати пам’ятний знак на честь дружби міст Києва та Москви, що встановлений у сквері на вулиці Маршала Якубовського на столичних Теремках, зазначають Патріоти України.
Про це повідомило видання BIG KYIV з посиланням на заяву депутата фракції "Європейська Солідарність" Олега Левченка. За його словами відповідний проєкт рішення підтримала комісія Київради з питань власності.
"На восьмому році війни, яку грубо та цинічно розв’язала Росія на сході нашої держави, після анексії Криму, акценти потрібно розставляти особливо чітко та зрозуміло. Ніякої дружби з Росією немає, бо це Україні – ворог. І рішення комісії з питань власності ще раз підкреслює нашу стійку позицію в цьому питанні", – розповів Левченко
Політик зазначив, що документ ще мають розглянути на пленарному засіданні міської ради, і після ухвалення "пам’ятний знак, який не має нічого спільного з реальністю, – демонтують".
Нагадаємо, у Києві вже за рік можуть декомунізувати монумент "Батьківщина-Мати" та міст Патона.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...