Прощавай, "Україно": У Миколаєві прощаються з готовим на 95% єдиним крейсером нашої держави

30-річна епопея побудови судна завершиться його демілітаризацією, котра займе близько 2,5 років

На ДП «Миколаївський суднобудівний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром» готуються до розбирання крейсера та чекають на інші замовлення, повідомляють Патріоти України з посиланням на Ukrainian Military Pages.

Як розповів Генеральний директор заводу Валерій Калашников, детальний проєкт демілітаризації ракетного крейсера підписаний начальником Генерального штабу та вже лежить у нього на столі, й на заводі лише чекають відповідного розпорядження.

«Щодо крейсера ми стовідсотково почнемо демілітаризацію, об'єм її вже відомий – він вже в мене лежить на столі, підписаний начальником Генерального штабу. Тому тут в мене ніяких сумнівів немає», - відзначив гендиректор підприємства.

«Це буде не розбазарювання крейсеру, не грабіж його. Це абсолютно чіткий проєкт розроблений нашим казенним інститутом. Обладнання, в тому числі озброєння, будуть демонтовані з крейсера та встановлені на кораблях Військово-Морських Сил України відповідно до проєкту демілітаризації», - зауважив він.

За словами директора демілітаризація крейсеру «Україна» займе не менше 2,5 років, ближче до трьох. Крім фахівців заводу планується залучити підрядників, зокрема фахівців миколаївського підприємства «Ера», турбінного заводу «Зоря» та інших.

СДК «Юрій Олефіренко»

Також Валерій Калашников розповів, що 26-27 липня завод планує прийняти на ремонт середній десантний корабель ВМСУ «Юрій Олефіренко», серед іншого планується проведення капітального ремонту головних двигунів.


Крім того він повідомив, що у середу, 17 липня, з командувачем ВМСУ та начальником управління кораблебудування флоту обговорювалось питання щодо будівництва нових кораблів для ВМСУ, але відмовився уточнювати яких саме проєктів.

Помста ката Путіна за провал у Парижі: Сурков "зарядив" російських "добровольців" до нового загострення на Донбасі

неділя, 15 грудень 2019, 19:38

На зльоті вбивць українців у Москві уповноважений Путіна по Донбасу запевнив, що війна попереду, а Зеленський не краще Порошенка. Помічник президента Росії Владислав Сурков після скандальної поведінки під час нормандського саміту в Парижі відвідав в Мо...

Сакральна жертва тиранії від ЗеКоманди: Перед візитом Зеленського до Азербайджану офіційний Київ тишком-нишком видала Баку критика Алієва

неділя, 15 грудень 2019, 19:28

Аналогічний випадок відбувся кілька років тому. Тоді за потурання недемократичному режиму у Баку Україну не критикував лише лінивий...