"Прошу таких виродків, як я, сюди не приїжджати": На Харківщині взяли в полон мобілізованого, який встиг "повоювати" три дні (відео)

На Харківщині у лісі поблизу Куп’янська бійці 92-ї бригади взяли в полон переляканого першого "чмобіка" (частково мобілізованого). За словами росіянина, він перебував на службі всього три дні та був мобілізований із Ростовської області РФ. Про це повідомили у соціальних мережах та опублікували відповідні кадри "покаяння мобіка", передають Патріоти України.

Полонений військовослужбовець 2-ї Таманської дивізії, яка вважається однією з найкращих у Росії, з переляку забув, до якої армії призивався, заявивши, що до радянської. Він сказав на камеру, що приїхав в Україну "вбивати націоналістичні батальйони".

"Я, Пашков Олексій, 1977 року народження, призваний московським військкоматом 21 вересня 2022 року до лав радянської армії. ой, російської армії... Прибув до міста Куп’янськ вбивати націоналістичні батальйони. Коли я сюди потрапив, зрозумів, що ніяких батальйонів тут нема. Тут звичайні мешканці – літні люди, жінки та діти. Я прошу таких виродків, як я, сюди не приїжджати. Я щиро каюся, що так вчинив", – говорить "чмобік" на камеру.

Полонений розповів, що його командири просто кинули разом з іншими бійцями, а самі втекли, рятуючи свою шкуру. Каже, що намагався повернутися до Росії, але заблукав та потрапив у полон. Росіянин закликав своїх краян не йти в російську армію, якщо хочуть жити.

Росіяни тікають зі своєї країни замість того, аби боротися зі своєю скаженою диктатурою. У цьому - величезна різниця між нами

субота, 3 грудень 2022, 6:22

"Цього року якось дивно прийшла зима. Дерева не встигли скинути листя і так і стоять золотими з білим снігом. У моєму дворі досі висять яблука на яблуні зі снігом, а калина під снігом якась особливо прекрасна, як кров з молоком", - пише у своєму блозі ...

ЗСУ вчергове ліквідували високопоставленого окупанта

субота, 3 грудень 2022, 3:00

ЗСУ ліквідували російського полковника Дениса Давидова. Про це повідомляє рашистська газета «Мичуринская правда». Окупанту було 40 років. У 1999 році він закінчив Крюківську середню школу. Кадровий військовий, служив в Алтайському і Забайкальському кра...