Просять снаряди в Білорусі: У МВС розповіли, коли РФ закінчить ракетні обстріли України

Російські військові не можуть вести постійний масовий обстріл українських міст ракетами, інтенсивність ударів зменшиться через один, максимум два місяці. Про це сказав радник іністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко в ефірі єдиного телемарафону, передають Патріоти України.

Росія змінює стратегію війни та посилює обстріл цивільної інфраструктури, бойовими діями де-факто керує президент РФ Володимир Путін, зазначив радник.

Ворожа армія, за прогнозами Денисенка, ще завдаватиме масових ракетних ударів, але запаси снарядів закінчуються.

"Непрямо про це свідчить те, що росіяни почали просити снаряди в Білорусі. І 20 вагонів позавчора виїхали з Білорусі до Росії", — звернув він увагу.

Санкції відіграють важливу роль — вони обмежують виробництво ракет у РФ. Російський військово-промисловий комплекс на 80% залежить від імпорту мікросхем, які не можна замінити, продовжив Денисенко.

"Зараз росіяни фактично не мають можливості виробляти нічого нового через відсутність електроніки. На поверхні це, звичайно, авто та фактично зупинка всього автопрому. Для нас важливіше те, що вони фактично не можуть виробляти нові ракети та обладнання", — пояснив радник голови. МВС.

Українські військові, на його думку, мають будувати ешелонну систему оборони та мати достатньо техніки для захисту держави.

Можливий вибух реактора Запорізької АЕС може накрити Москву, - російський ядерник

субота, 13 серпень 2022, 0:14

Наслідки аварії на Запорізькій атомній станції можуть стати "приємною несподіванкою" для самих росіян. Адже радіація після вибуху реактора може дійти до Москви, і людей звідти та з найближчих регіонів треба буде відселяти. Про можливі наслідки аварії ...

"Росія заслуговує ставлення до себе як до держави-терориста, те ж саме повинно стосуватися і росіян": Зеленський подякував Чехії та Балтії за підтримку його ідеї

п’ятниця, 12 серпень 2022, 23:53

Президент України Володимир Зеленський заявив, що до країни-агресора Росії, яка принесла війну на наші землі, мають ставитися як до держави-терориста, вона заслуговує на це. Те саме, за словами голови держави, має стосуватися і росіян. Йдеться про забо...