"Прослушка СБУ": Лерос оприлюднив плівки Тищенка-Комарницькогo

Нардеп зазначив, що нібито Комарницький розповідає Тищенку про те, як втік з бізнес-центру IQ під час останніх обшуків.

Народний депутат Гео Лерос, якого виключили з фракції "Слуга народу", оприлюднив обіцяні плівки записів розмови Дениса Комарницького із заступником голови партії "Слуга народу" Миколою Тищенком. Чи на плівках саме вони, достеменно невідомо, повідомляють Патріоти України.

"Там конфлікт Вавриш, Богдан, Столар, брати Горові. Треба їх засунути групами — Дубінський та Лерос і віддати "йому". Туди ще можна додати Олександра Третьякова — партнера міністра культури Олександра Ткаченка", - каже у записі, ймовірно, Тищенко.

Лерос зазначив, що нібито Комарницький розповідає Тищенку про те, як втік з бізнес-центру IQ під час останніх обшуків. "Я підхожу до вікна, дивлюсь, а вони на заправці, чоловік 20. Я через ресторан втік. Стрибнув через паркан, переліз через паркан і по доріжці. Ліфти ж заблоковані. Через зал не вдається, вони там поставили "мусорів", я намагався. Через підвал не думай, туди вхід відкритий", - йдеться у записі.

Також, ймовірно, Комарницький казав, що вкрадені ванти з моста не знайшли, бо "добре сховали". Раніше Лерос заявляв, що Комарницький курує у Києві, зокрема, будівельною галуззю. За словами нардепа, він працює через кілька фірм, серед яких ТОВ "Еко-Буд-Трейд" — генпідрядник будівництва Подільського моста. Фірмі з бюджету міста вже надійшло понад 6 млрд грн.

У Франції затримали вихідців із РФ за підозрою у підготовці терактів на Різдво

п’ятниця, 9 грудень 2022, 10:53

П'ятеро з них вважаються прихильниками радикального ісламу. Метою терористів мав стати знаменитий різдвяний базар, вважають у спецслужбах. У французькому Страсбурзі поліція заарештувала сімох вихідців із Росії та Таджикистану за підозрою у підготовці т...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 9 грудня

п’ятниця, 9 грудень 2022, 10:11

Загальні бойові втрати противника станом на 9 грудня орієнтовно склали: