"Прослушка СБУ": Лерос оприлюднив плівки Тищенка-Комарницькогo

Нардеп зазначив, що нібито Комарницький розповідає Тищенку про те, як втік з бізнес-центру IQ під час останніх обшуків.

Народний депутат Гео Лерос, якого виключили з фракції "Слуга народу", оприлюднив обіцяні плівки записів розмови Дениса Комарницького із заступником голови партії "Слуга народу" Миколою Тищенком. Чи на плівках саме вони, достеменно невідомо, повідомляють Патріоти України.

"Там конфлікт Вавриш, Богдан, Столар, брати Горові. Треба їх засунути групами — Дубінський та Лерос і віддати "йому". Туди ще можна додати Олександра Третьякова — партнера міністра культури Олександра Ткаченка", - каже у записі, ймовірно, Тищенко.

Лерос зазначив, що нібито Комарницький розповідає Тищенку про те, як втік з бізнес-центру IQ під час останніх обшуків. "Я підхожу до вікна, дивлюсь, а вони на заправці, чоловік 20. Я через ресторан втік. Стрибнув через паркан, переліз через паркан і по доріжці. Ліфти ж заблоковані. Через зал не вдається, вони там поставили "мусорів", я намагався. Через підвал не думай, туди вхід відкритий", - йдеться у записі.

Також, ймовірно, Комарницький казав, що вкрадені ванти з моста не знайшли, бо "добре сховали". Раніше Лерос заявляв, що Комарницький курує у Києві, зокрема, будівельною галуззю. За словами нардепа, він працює через кілька фірм, серед яких ТОВ "Еко-Буд-Трейд" — генпідрядник будівництва Подільського моста. Фірмі з бюджету міста вже надійшло понад 6 млрд грн.

Крах, затягування та ескалація: WSJ назвала п'ять сценаріїв наступного етапу війни в Україні

п’ятниця, 20 травень 2022, 10:22

Зараз ніхто не може сказати, як і коли закінчиться війна в Україні, проте вже ясно, що Росія не виграє. Москві не вдалося досягти своєї первісної мети - блискавичного удару по Києву з метою повалення уряду, а успіх плану Б Путіна – наступу на сході та ...

Експерт розказав, уряд якої великої країни не наклав жодних санкцій на Росію

п’ятниця, 20 травень 2022, 9:44

Уряд Китайської Народної Республіки станом на сьогодні не наклав жодних санкцій проти Російської Федерації. Про це заявив керівник відділу навчання та розвитку аналітичної компанії YouControl Михайло Кольцов в ефірі інформаційного телемарафону, передаю...